Grand-Cafe
“Відпочивали компанією у Гранд кафе 14 лютого. Все сподобалося, читав тут коменти, що шашлик чи то сирий, чи то навпаки. Як на мене, то шашлик був якраз. Салат Цезар був смачним. Вино цього дня було у подарунок, і ми взяли скуштувати різні сорти. Ціни низькі, обслуговування приємне!”