INVITRO
“Взяли аналізи !! Усе чисто , відкривають при тобі !! Ціни нормальні !!!!”
Знайдено 5 результатів
“Взяли аналізи !! Усе чисто , відкривають при тобі !! Ціни нормальні !!!!”
“Дякую великому медсестрі на Філатова, 41. У мене дуже погані вени, але співробітник лабораторії все зробила чудово. Здається, її звуть Мілана. І я просила надіслати мені результат якнайшвидше. І мене почули. Надіслали наступного дня вранці на пошту, а не ввечері. Ви дуже мене врятували. Дякую співробітникам!”
“Важливий, доброзичливий персонал. Все пройшло дуже якісно.”
“Все якісно та чудово. Працюють професіонали.”
“Дуже швидко, привітні робітники. Кваліфіковані медсестри дуже акуратно і швидко беруть аналізи.”