Огляд каталогу
- 41 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 41 результатів
Перегляньте justin в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 41 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 877 відгуків та оцінок.
“Перший досвід виявився дуже приємним. Я відчепився задоволений. Доставили швидко, обслуговування у відділенні – на належному рівні. Залишу їм заслужені 5 зірок та відгук.”
“Дуже добре все пройшло та швидко. Отримав свою посилку!”
“Гарна пошта. Розвиваються швидко. хороший персонал завжди радий допомогти клієнту. І не виносять мозок як на новій пошті.”
“Найзручніший і швидкий варіант отримати бажане. На даний момент я гуру за кількістю замовлень в цьому маркеті, в звичайні магазини практично перестала ходити. Замовляю там практично все, навіть їжу НЕ скоропортящуюся. Виходить вигідніше за ціною навіть з урахуванням проїзду до відокремлення.”
“Чудове відділення. Завжди приємні дівчата, все швидко та добре”
“Людей замало. Вхід з боку бетонного паркану.”
“Все чудово. Без проблем та черг можна завжди відправити або отримати посилку”
“Хороше обслуговування та відмінний асортимент товару.”
“Відмінна доставка, сервіс на висоті та ставлення до клієнтів незрівнянно краще ніж у НП. Та й ціни помірніші. Працюють на 5+, раджу їм продовжувати так само!”
“Ви – найкращі на сьогоднішній день! Постійний клієнт відділення та всім рекомендую вас.”
“5 зірок однозначно, пояснюю за що, і відповім на попередні коментарі. 1) швидкість. Тернопіль - Одеса - 2 дні, за швидкістю не гірше за нову пошту. 2) безкоштовна доставка з більшості дрібних інтернет-магазинів. 3) немає черги, на сусідній новій пошті мінімум 5 – 20 хвилин у черзі, у прайм тайм. 4) для отримання посилки не обов'язково паспорт, відсканували штрихкод у Дія, можна отримати і за номером телефону. 5) можлива оплата карткою. Побажання - більше відділень, у Малинівському районі. Наразі користуватися послугами для бізнесу не зовсім зручно територіально.”
“Отримував сьогодні посилку і відправляв посилку. Сподобалося ввічливе обслуговування. Співробітниця допомогла у всьому. Гарне відділення. Ставлю 5 зірок і рекомендую це відділення дуже. Давно почав користуватися Justin і все подобалося, подобається і продовжує подобається. Так тримати!!!”
“Зручне відділення! Ввічлива, послужлива дівчина. Дякую!”
“Швидко і без черг. Є оплата терміналом, що не може не радувати”
“Хороша доставка) їде трохи довше нової пошти, але і дешевше значно) з цілісністю посилок питань не було. Якщо 'не горить', то вибираємо доставку джастин. рекомендую)”
“Практично завжди без черги та швидко обслуговують. Саме відділення легко знайти (всередині центру, прямо у двері та ліворуч) порівняно з іншими відділеннями. Дуже зручно, що можна отримати без паспорта за кодом телефону одержувача. Завжди привітний персонал, навіть якщо втомилися протягом дня”
“Раніше було довго і незручно. Тепер швидко! спасибі”
“Недорого і дуже приємне обслуговування”
“Стали краще працювати, але довше за нову пошту! Зате ціни дешевші”
“Нам дуже пощастило, що поряд з нашим складом відкрилося відділення Justin та ще й з таким чудовим обслуговуванням! Хлопці великі молодці, завжди ввічливі, позитивні, уважні! Все чітко, швидко, комфортно! Дякуємо за відмінний сервіс!”
“Ціни як і в інших магазинах. Можна замовити онлайн і приїхати в цю точку забрати замовлення.”
“Дуже приємний персонал, швидко і злагоджено працюють і дуже доступні ціни на доставку )”
“Знаходиться в магазині FOZZY. Все швидко і якісно!”
“Нормальне відділення ... Компанія тільки дуже довга ...”
“Відділення знаходиться в магазині Сільпо, ціни хороші, менеджери дуже приємні. Швидка доставка посилки Херсон-Одеса, менше доби! Ціни дуже приємні!”
“Не вперше користуюся послугами цієї пошти. Із плюсів вартість доставки нижча, ніж у нової пошти, близько розташоване відділення, приємна дівчина на видачі. З мінусів посилка йде на пару днів довше, ніж у нової пошти, але це не критично. Безперечно рекомендую відділення 453”
“Причепитися нема до чого. Все чудово!”
“Сегодня получала посылку книги. Будто не в Одессе , а где то в Женеве. Маленький приемный пункт, но настолько цивильно. Швидка доставка, невисокі ціни. Посмішка, доброзичливість і професіоналізм- це оцінка роботи операторки , молодої жінки. Окрема подяка за обслуговування рідною державною мовою. Рідко зустрінеш в Одесі. Все супер. Рекомендую.”