Огляд каталогу
- 1,984 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1984 результатів
Перегляньте lodgingbusiness в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,984 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 311,383 відгуків та оцінок.
“Зупинялися у травні 2021 року. Простора, світла квартира зі свіжим ремонтом, стильним мінімалистим інтер'єром (а то в цій же ціновій категорії в Одесі чомусь багато якогось кітчу). Дуже затишна. Той рідкісний випадок, коли насправді навіть краще, ніж на фото (стан квартири відповідає тому, що було на фото, але по фото відразу не видно, наскільки вона простора). Весь потрібний посуд і техніка були, постільна білизна та рушники - навіть із запасом. За 3 хвилини ходьби від будинку велике нове Сільпо. Господиня дуже приємна, і з організацією все було чітко: за правилами та умовами все було прозоро від початку, навіть уточнювати додатково нічого не довелося.”
“Чистые номера, хороший ремонт. У нас были апартаменты на 23 этаже с видом на море! Супер!”
“Если в Вашем путешествии хотите чувствовать себя как дома , то вам сюда! Уют , забота , атмосфера ! Все просто супер! Мангал , просторный дворик , чистые и комфортные номера. Достойная цена! Что тоже важно.”
“Відпочивали в кінці серпня, все сподобалося, і обіди Стелли Валентинівни, і чача Роберта, і чудове ставлення!!! Дякуємо за гарний відпочинок!!! Дай Боже Вам здоров'я!!!”
“Доброго дня , дуже класний отель рекомендують.”
“Котедж на Виноградній 32/1, це чудове місце для відпочинку: гарні, сучасні і чисті номери. До моря близько, 7 хв. вільної ходьби, чудові господарі Наталя і Андрій, щиро вдячні вам за відпочинок. Ігор і Іванна.”
“Неймовірне місце для сімейного відпочинку! Тихо , спокійно… Гарний просторий номер на третьому поверсі з видом на море! Краєвид захоплює! Теплий басейн з підігрівом. Кухня для самостійного приготування їжі. Чистий величезний пляж. Радіємо що зупинилися в готелі « Перша лінія» Класний відпочинок 2025! Дякуємо !”
“Відпочивали на цій базі з 10.08 по 17.08. Брали 3 міський номер з ванной кімнатою. Все дуже сподобалось. Перед тим, як ми приїхали, нас запитали: Чи потрібна нам білизна? Так як ми їхали своєю машиною і мені більше подобається своя білизна, то від запропонованої відмовилась. На території завжди чисто, кухня чиста та охайна хоча посуд вже потрібно обновили.”
“Відпочивали на базі "Купалинка" у червні 2025р. Батьки і дитина 8 років. Всі лишилися дуже задоволені. База дуже затишна та доглянута до найменших дрібниць. Номери чисті, світлі. Постільна білизна якісна, однакова в усіх гостей номеру (це рідкість). На кухні є електрична плиточка, де можна самому нашвидку приготувати їжу. Столовий сервіз, столові прибори, чашки, кастюлька, сковорідка, чайник, мікрохвильовка... Все є. Санвузол з душовою кабіною чистий, як вдома. Територія бази чиста, доглянута. Є кафе з домашньою смачною їжею. Окремо радує фастфуд зі смачними нагетсами, картоплею фрі та шаурмою від Андрія))) Особливої уваги заслуговує басейн на території бази. Великий, просторий-місця вистачить всім. Чистий, доглянутий. Також є басейн для діток, що є значною перевагою для відпочиваючих з маленькими дітками. Дуже вражає уважний дбайливий підхід господарів бази до кожного з відпочиваючих. Під час відпочинку знайшли безліч переваг і жодного недоліку. Нам дуже сподобалося. Однозначно рекомендуємо "Купалинку". І обов'язково ще повернемося сюди.”
“Все дуже добре, відпочивали із собакою і нам є з чим порівняти. Господарі милі люди, гаряча вода цілодобово, напір потужний, нормальних розмірів холодильник, чисті матраци, величезна загальна кухня з нержавіючими меблями, на стелажах розташована безліч різних посудів. До моря йти хвилин 5 у розвалку. Велике спасибі за приємне проведення часу!)”
“Якщо і хотів би до чогось придертись, то не знайшов би. Все продумано до дрібниць, для людей і їхнього комфортного відпочинку. Задоволені !”
“Для тех, кто любит минимализм и чистоту) Номер - всё, как на картинке: очень чисто, есть всё необходимое. Полотенца, белье белоснежные,есть холодильник в холле, но никто на твои скарбы не зарится)) В холле также есть кулер: можно сделать чай, кофе, попить холодненькой) Очень близко к Морвокзалу, Оперному театру и прочей красоте , близко к вкусным ресторанам) Хозяйка - прелесть: очень отзывчивая девушка!”
“Шикарний готель! Я його знайшла і більше не зміню свій вибір. Це любов зі входу, ввічливий персонал, який робить все, щоб ви комфортно себе почували, це готель -рівень люксу. Раніше на годину заселили і коли я запитала, чи можна пізніше виїхати на 2-3 години при потребі, відповіли, якщо не зайнято -то без проблем. Це велика рідкість і дуже цінно для гостей. Дуже смачні сніданки, але обідала -просто смачно, нічого вишуканого для гурманів). Номер з сучасним ремонтом і сучасними меблями, їх достатньо), душе зручне ліжко, ніби царське, сантехніка та ванна кімната супер просто, все дуже чисто - а для мене це найважливіше. В ванній кімнаті є зубна щітка одноразова з пастою, гель для душу і мило з приємними ароматами, купа біленьких рушників з вишивкою, все сяє від чистоти, це просто кайф. До Дерибасівської 10 хв спокійним кроком, приблизно 700 м. Я в захваті! Буде рада, що знайшла для себе це місце відпочинку в м.Одеса.”
“Приємний готель в гарній локації в історичній будівлі. Комфортний великий номер, дуже зручний матрос і вся постіль - для мене це головне у готелі. Все чисто і охайно. Смачні сніданки в ресторані поруч. Дівчатка на ресепшені привітні. З радістю зупинюсь наступного разу. Із того, що модна покращити - довжелезну анкету під час заселення. З дороги, втомленою мені здалося забагато інформації, яку треба вписувати. І додайте, будь ласочка, водичку на сніданок.”
“Чудові власники , близько до моря , затишні номери зі всіма зручностями . Щиро дякуємо .”
“Дуже сподобався готель! В номері було чисто, охайно та затишно. На рецепції працюють ввічливі та уважні до гостей фахівці. Зручне місцерозташування, що дуже важливо. Повернусь ще!)”
“Були тут з 26.07. по 31.07.2025. Майже Рай! Дуже чемний і ввічливий господар Олег! Всі кімнати з дуже гарним авторським дизайном! Все дуже чисто та прибрано! А садачок у дворі просто райський! Навіть росте бамбук і є фонтанчик!”
“Класні апартаменти. Затишно дуже. Тепло в номері. Красуня Катя на ресепшені нас поселила, напоїла смачною кавою. Рекомендую готель”