Огляд каталогу
- 266 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 266 результатів
Перегляньте restaurant у Чорноморську. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 266 результатів у Чорноморську. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 75,260 відгуків та оцінок.
“Скажу так. Хотів зробити сюрприз своїй сестрі із смаколиками.... Єлизавета, мені в цьому питанні допомогла... Насправді я вельми вдячний Єлизаветі... Коллективу, в котрому вона працює, бо така гарна людина, як вона - не буде там працювати. Тому вважаю, що оплиски усьому колективу- будуть доречні. Дякую їй за її поміч в моєму нестандартному проханні й сподіваюсь на результат. Але, я в ньому - впевнений. P. S. Побільше таких позитивних "геморів" як я))) Кар'єрного росту. Міцних нервів. Мирного)”
“Випадково заглянули дізнатися, чим годують на обід, і залишилися задоволені. Дуже смачно, порції великі, ціни хороші, окремий зал для тих, що обідають (багатьох лякають перших два зали, де продають пиво і вино на розлив, на них не варто звертати увагу), так само була можливість замовити на наступний день щось за бажанням. Ми, як відпочиваючі, що залишилися 5 днів відпочинку ходили обідати тільки в Таймір, при тому, що по місту випробували комплексні обіди в різних місцях. Рекомендую !!!”
“Я навіть не знаю, як писати відгук про місце, яке стало тобі рідним. Ми з родиною, друзями і взагалі всім нашим "колективом" ходимо в "Papa Cotta" в Чорноморську вже років п'ять. Це дуже великий термін, і він говорить красномовніше за будь-які зірочки!”
“Ну дуже універсальний заклад - і каву попити, і смачно ситно поїсти, і футбол подивитися.”
“Дуже смачна кухня, швидко приносять страви. Ресторанна подача. На другому поверсі є басейн для діток. Атмосферно і затишно, гарний вид на море. Однозначно рекомендую”
“Тепер ж кіоск з пивом, морозивом і т.д. порівняно чисто і невелика кількість людей”
“Після ремонту там мені подобається гуляти. Особливо влітку, на весні, восени, коли починає падати листя.”
“З плюсів: Чисто; гостинний, помічний персонал; смачні сніданки; м'які приємні ліжка; гарний лоббі-хол; велика зручна парковка. З мінусів: відсутність балконів в номерах (хоча б французьких) та дуже високий підвіконник вікон. Якщо ви невисокі - то з вікна будете дивитись лише в небо. Це не зауваження готелю і його сервісу- це мінус проектантам, котрі реконструювали адміністративно-промисл. будівлю під готель.”
“Смачна кава, просте меню, швидке приготування”
“Дуже смачно, найсмачніша карбонара у моєму житті) дякую”
“Дуже сподобалось. Приємний персонал. Тихо, чисто, спокійно.”
“Смачна морська піца і приємне обслуговування вдячний офіціантам”
“Чебуреки смачні. Кілька занадто дорогими, швидше за все, через близькість до пляжної лінії.”
“Привітний персонал. Коли ми присіли за столик , нам одразу принесли столове приладдя, а за ним перші страви "Червоний борщ " та " Грибна юшка " вартість яких по 35 грн. Ще за 5 хв. нам подали піцу " Маргарита" з додатковою начинкою - курка , вартістю 102 грн. Їжа презентабельна та смачна.”
“Дуже привітний бармен-повар. Їжа неймовірно смачна. Дюнер (аналог шаурми) трохи відрізняється ,але він того вартий. Ціни адекватні . Однозначно варто повернутись .”
“Замовляли у вас суші) вони були неймовірно смачні — рис ідеально приготований, не переварений і не розсипається, а риба свіжа, ніжна й дійсно високої якості. Приємно вразив великий вибір: є як класичні роли, так і цікаві авторські варіанти.Порції щедрі, красиво оформлені — видно, що кухарі готують із душею.”
“Найсмачніші гонконгські вафлі в місті Чорноморськ! Тішить, що є солоні та солодкі вафлі. Сьогодні скуштував солону з сиром та якимось мега смачним соусом, саме те, якщо не їж м'яса, підходить вегетаріанцям.”
“Місце класне, ходив сюди з родичами, замовляли їжу, постійний клієнт на протязі приблизно 4 років. Все супер, особливо піца, вона тут бомбезна.”
“Дуже смачно! Замовляли по знижці "Покупон", доставили в обумовлений час, на вказану кількість гостей, з точністю по опису (замовляли вперше) Якщо Вам здається, що мало вассабі-спробуйте його (він реально гостріше, ніж в основному в доставках суші в Одесі), якщо здається, що мало імбиру-почніть розбирати його (він як пресована капуста-ні доберешся до серця) Це той випадок, коли кількість не впливає на якість) Спасибо большое, що не розчарували) Це був дуже смачний вечір ...)))”
“Офіціанти приємні, замовлення принесли швидко. Було дуже смачно! Ціни на кухню адекватні, на напої завищена.”
“Скульптура маяка, як символ міста”
“Комфортне місце для обговорення складних питань”