Spa salon Shine
“Була в спа салоні shine багато разів і особисто знайома з Іриною Кжемановской вона проходила мій марафон my_dream_inst і я давала їй консультації по бізнесу! Важливо розуміти що Ірина людина дуже позитивний, добрий! І ці якості і цей настрій вона постійно переносить в свій салон! Особисто мені там робили манікюр і педикюр майстер Тетяна! Все відмінно! Також знаю що є дуже багато хороших відгуків від клієнтів Шайн що спа капсула дуже крута процедура але я особисто не була на ній! Бажаю Ірині процвітання і багато клієнтів салону! Велике спасибі за майстер класи для діток! Завдяки Вам у нас багато критих кофтинок”