Огляд каталогу
- 134 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 134 результатів
Перегляньте вечері у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 134 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 35,521 відгуків та оцінок.
“Дуже цікавий заклад для поціновувачів смачної та якісної їжі :) Куштували бургер Красунчик та десерт Чашка молока, дуже сподобалось. Десерт для тих, хто полюбляє ДУЖЕ солодке :)”
“Рафінатто - ресторан, що входить в мережу Алея-гранд в Полтаві. Дуже гарне місце для тих, хто любить по-багатому): інтер'єр в стилі палаців - кришталеві люстри, білі меблі, оксамит. Кухня - традиційна, ціни помірні як для такого закладу (окрошка - 50 грн.). У підвалі є бар - Нега, уся кухня зверху з ресторану, напої дуже гідні, куштували коктейлі - смачно!”
“Потрапили в цей ресторан випадково. Дуже хотілося грузинських страв, тому шукали по відгуках на Гугл. Дуже сподобалося. Ввічливий, привітний персонал. Музика тут не гучна. Ціни-середні. Їжа смачна, порції великі. З того що замовляли-фаворитом стали шампіньйони з сиром. Обов’язково скуштуйте!”
“Після реновації потрапила в цей заклад вперше. Залишилась дуже задоволеною!!! Смачна їжа, великий простір. Заклад дружній до дітей, за що окрема подяка.”
“Все дуже чудово всім рекомендую”
“Неймовірна атмосфера. Гарний персонал. Чудова кухня”
“Багато смачних та різноманітних страв - овочі і гриль і квашені смачні, хачапурі, перші страви теж, але шашлик по-різному - здебільшого смачний, але не у 100% випадків добрий, салати звичайні. Смачне пиво нефільтроване та наливки власного виробництва. Загалом можна смачно і не дорого повечеряти. Не ресторан, але дуже достойне кафе, офіціанти (не новенькі, а ті що там давно працюють класні)”
“Супер , відпочинок гарний, раджу всім.”
“Чисто, гарно. Басейн, ресторан. Круто.”
“Дуже смачна піца,особливо Цезарь і 4 сира, відпочинок був супер”
“Так як я багато де вже пробувала їжу, на святкування свого дня народження з колективом вирішила замовити цю доставку вперше — і була чесно вражена! Піца має багато начинки, салати дуже смачні і відчувається їхня свіжість. Однозначно рекомендую всім!”
“Найсмачніша піца тут! Салати, супи, тістечка - все дуже смачне.Ціни помірні, офіціанти приємні. Цікавий інтер'єр, ніби потрапив на кухню італійської господині. А взимку, як на атракціон, ходимо на новорічну ялинку зі стелі - це просто шедевр.”
“Все дуже чудово всім рекомендую”
“Кращої піци я в житті не їв, Хлопці молодці. Дякую за відмінне обслуговування”
“Дуже затишне та неймовірно смачне місце. Раджу його всім, бо неймовірно смачно. Так ціни не середнього кошику, але ж інколи варто собі дозволити кайфонути від їжі) і це саме те місце. Раджу на десерт Тірамісу, він самий смачний у місті. Додам відгук, хожу сюди часто і завжди смачно, ще не було такої страви, яка б мені не сподобалася, однозначно раджу)”
“Відмічали день народження ,дуже сподобалось,офіціант Тетяна працює на 10+,бармен Дар'я робить дуже смачні коктейль,адміністратор Олена дуже уважна,хочу подякувати дівчатам за гарний відпочинок,кухарям за смачну їжу.Так тримати,рекомендую”
“Все класно, затишно, смачно, без пафосу, обслуговування приємне та ненавʼязливе. Гарний інтерʼєр, різноманітне меню та дійсно смачна їда. Трохи задорого, але хочеться повернутися.”
“Хороший затишний ресторан для святкування”
“Боже,як то було смачно.Ви неймовірні, дякую вам за такий чудовий настрій на цілий день”
“Зручне місце, всередині чисто. Хороший асортимент продукції, нормальні ціни. Але на жаль через компактних розмірів відсутня свіжі м'ясо, зелень і слабо представлені овочі та фрукти. Але в цілому дуже хороший магазин для щоденного відвідування.”
“Смачна домашня їжа з нормальними цінами. Час від часу обідаю тут з дитиною, то навіть моя вибаглива донька тут може собі обрати їжу до смаку і з'їсти все) Рекомендую!”
“Компанія виробляє меблі та торгує комплектуючими для виготовлення меблів. Є послуги дизайнера.”
“Продукти по нормальним цінам. Широкий ассортимент. Черги бувають.”
“Кафе з приємною, спокійною атмосферою. Все чисто та організовано. Смак страв гідний.”
“Гарний, сучасний заклад)) Смачна піца)) Професійне, ввічливе обслуговування)) Ваша піцерія - це місце, куди хочеться повертатися)) Дякую❤️❤️”
“Мікро маркет, але є все необхідне !”