Blaser Cafe
“Даже смачна кава, не дешева, але вого того коштує.”
Знайдено 7 результатів
“Даже смачна кава, не дешева, але вого того коштує.”
“Найсмачніший цезар у моєму житті! Також дуже смачний том ям та болоньєзе. Порції великі.”
“Затишне місце, все було смачно, приємний сервіс. Сподобалося, що перевіряють сертифікати, слідкують за дотриманням маскового режиму.”
“Столова із смачними стравами і привітним персоналом.”
“Широкий вибір смачних кондитерських виробів. Також є й інші продукти, що дуже є важливим для мешканців району.”
“Велике спасибі за обслуговування і смачну їжу. УДАЧІ ВАМ.”