Пиво Плюс №11
“Прекрасний вишколений персонал,спілкуються виключно українською,що дивно для такого ватного міста як Полтава.Багатий асортимент.Чисто.Як не дивно,клієнти дотримуються санітарних норм і дистанції.Вони навіть вміють носити правильно маски! Вцілому приємне місце,відчув себе навіть частинкою цивілізації.Рекомендую.”