Криниця
“Тут дуже смачно, сирники просто БОМБА, зі сметаною смачніше) обслуговувала нас привітна офіціантка, відповіла на всі питання, розповіла про заклад) навіть на наше прохання показали ще один зал, так як мы були вперше) єдине, що нам не сподобалось це лимонна настойка, ну це вже на "любітєля" як кажуть)”