Огляд каталогу
- 96 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 96 результатів
Перегляньте лікарі у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 96 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 5,307 відгуків та оцінок.
“Лікар Катерина Станіславівна - найкращий професіонал своєї справи. Раджу як діткам, так і дорослим ❤️”
“Я відвідую цю стоматологічну практику з самого дитинства — і це найкраще підтвердження рівня довіри та професіоналізму. За всі роки тут завжди було одне незмінне: турбота, уважність і щире бажання допомогти. Безмежно вдячна всій команді за здорову усмішку протягом багатьох років.”
“Нарешті знайшла найкращого лікаря-стоматолога. Робила реставрацію зубів. Дуже акуратний та уважний лікар. Дякую вам велике! Тепер тільки до вас!”
“Обслуговування гарне,але устілки такої якості ніколи в житті нікому не порекомендую .Це жах.”
“Доброго дня. Відкрила для себе новий світ професійного відбілювання зубів. Довго не могла наважитися. Проте величезне бажання таки перемогло. Висловлюю свою подяку Стоматології «МаріДент» і лікарю Альхаджи. Він дуже уважний, професійний та компетентний фахівець. Лікар дуже добре пояснив мені суть процедури та відповів на всі мої запитання. Процес відбілювання пройшов безболісно, результат видно відразу після закінчення процедури. Я рекомендую цього лікаря всім, хто шукає якісного та професійного стоматолога. Дякую велике «МаріДент»! Успіхів Вам та процвітання!”
Стоматологія у Кременчуці — це місце, де я дуже задоволена прийомом. Лікар була дуже приємна та гарна. Було комфортно і не боляче.
“Відвідав дану сауну та залишився добре вражений, чисто та комфортно є мангал та джакузі, плюс дуже виховані господарі.”
“Хочу щиро подякувати стоматологічній клініці за високий рівень сервісу та професіоналізм команди. У клініці панує уважне ставлення до пацієнтів і відчувається якісний, сучасний підхід до лікування. Окремо хочу відзначити стоматолога-терапевта Васько Марину Юріївну — уважну, акуратну та дуже професійну. Вона детально все пояснює, працює впевнено й максимально комфортно для пацієнта. Також велика подяка хірургу Маслову Едуарду Юріївичу — спеціалісту високого рівня. Дуже якісно та професійно проводить синус-ліфтинг і імплантацію, усе чітко, спокійно та з повним відчуттям безпеки. Дякую клініці та лікарям за чудовий результат. Однозначно рекомендую!”
“Хочу висловити вдячність лікарю за професійне зняття брекетів та встановлення ретейнерів. Процедура пройшла швидко, безболісно та з максимальною увагою до деталей. Результатом дуже задоволений , але у роті забагато місця. Дякую Тетяна Сергіївна)”
“Це найкраща студія лазерної епіляції в нашому місті. Всі майстри мають медичну освіту, що є дуже важливим. Також сподобався сам апарат, не викликає болючих відчуттів, як інші лазери. Сама студія дуже чиста, стильна. Пройшла вже повний курс, зараз лише підтримуючі процедури роблю і результат просто космічний! Щаслива, що колись мені порекомендували арт лазер, відтоді всім своїм подругам його рекомендую!”
“Хочу висловити свою величезну подяку супер професіоналам своєї справи, Матюшенко Вазгену Гургеновичу та Острогляд Валерії Олегівні. Одного разу потрапив до них на прийом із серйозними проблемами і як наслідок: видалення складної 6-ки, видалення кісти з проведенням резекції верхівки кореня переднього зуба, а також лікування 6-ки, з подальшим пломбуванням каналів та встановленням коронки. Відразу був вражений професійним підходом до пацієнта, відповідальністю, увагою та турботою. Також слід зазначити вміння лікарів детально пояснити всі етапи проведення лікування, що само собою заспокоює. Вважаю, що роботу було виконано ювелірно, на найвищому рівні, результатом я залишився повністю задоволений. А головне, було майже не боляче.”
“Клініка та кваліфікація лікарів на найвищому рівні! Лікувала неодноразово зуби тут - дуже задоволена. Увага до пацієнта, професійні послуги та поради лікарів вигідно відрізняють Vista-Dental від інших. Особлива подяка лікарям Ользі Вікторовні Притулі та Максиму Віталійовичу Каплуну. Це дійсно майстри своєї справи, які справді люблять свою роботу. Дякую за здорову та красиву посмішку!”
“Лікувала зуби у Всеволода Дмитровича, дуже задоволена, завжди спокійний, уважний, кропіткий. Все пояснює і якісно виконує свою працю.”
“Я звернулася до цієї клініки для встановлення імпланта зуба, і залишилася дуже задоволена! Лікарі професійні, все чітко пояснили та зробили процедуру максимально комфортною. Обладнання сучасне, атмосфера привітна, а результат перевершив мої очікування. Рекомендую всім, хто шукає якісну стоматологічну допомогу”
“Хочемо поділитися своїм досвідом лікування зубчика нашої дитини в цій клініці. Дитина дуже боялася, але лікар Ірина Ігорівна та медична сестра були надзвичайно уважні та терплячі, підібрали правильний підхід і все пояснили. Лікування під закисом азоту пройшло безболісно та спокійно. Дуже вдячні команді за професіоналізм і доброзичливе ставлення! Рекомендуємо цю клініку батькам, чиї діти бояться стоматолога.”
“Клініка та кваліфікація лікарів на найвищому рівні! Лікувала неодноразово зуби тут - дуже задоволена. Увага до пацієнта, професійні послуги та поради лікарів вигідно відрізняють Vista-Dental від інших. Особлива подяка лікарям Ользі Вікторовні Притулі та Максиму Віталійовичу Каплуну. Це дійсно майстри своєї справи, які справді люблять свою роботу. Дякую за здорову та красиву посмішку!”
“Лікую зуби всією родиною, дуже вдячна лікарю Шамоті. Ціни як і в інших клініках міста, але сервіс та якість відрізняється є з чим порівняти. Дякую за вашу працю.”
“Дуже задоволена візитом! Була панічно налякана, але лікар все пояснив і заспокоїв. Зуб врятували, процедуру провели акуратно, взагалі не боліло. Атмосфера комфортна, персонал уважний. Тепер тільки сюди!”
Брутмен — перукарня. Серед послуг — барбер. У роботі підтримують затишну атмосферу.
“Я,військовий лікували мені зуб,Дуже дякую Наталії Синициной Міцного здоровья!!!Та деректорам цего закладу,військових тут лікують безкоштовно,як до дітей відносяться!!!Дякую Вам Велике буду і подальше лікуватися у Вас,та рекомендувати!!!”
“Я,військовий лікували мені зуб,Дуже дякую Наталії Синициной Міцного здоровья!!!Та деректорам цего закладу,військових тут лікують безкоштовно,як до дітей відносяться!!!Дякую Вам Велике буду і подальше лікуватися у Вас,та рекомендувати!!!”
Високий сервіс і повний спектр послуг; індивідуальний підхід до дорослих і дітей, чисто та зручно.
“Після лікування залишився дуже задоволений. Лікар Ліхно Жанна є дуже висококваліфікований та уважний спеціаліст. Всім знайомим та рідним рекомендую дану клініку. Ціни демократичні, якість на висоті.”
“Купувала сонцезахисні окуляри. Зазвичай мені важко підібрати, навіть консультанти не можуть підібрати. Але у цьому магазині консультант майстер своєї справи. Я тільки-но потрапила коли було багато нових моделей. Кожен підбір не звичної для мене форми, просто вау. Сама б я таке й не поміряла. Взагалі купила одні, хоча сподобалися ще. А через місяць пішла і ще купила з тих, що мені рекомендували. Дякуємо продавцеві такий тонкий смак та бачення людини мені зустрічалися рідко.”
“Гарний магазин, привітний та компетентний продавець, придбала за рекомендацією лікаря корсет для поперекового відділу хребта з 4 ребрами жорсткості та ортопедичну подушку для спини. Продавець допомогла вибрати необхідний розмір, відповіла на всі мої запитання. Товари якісні, ціни адекватні, покупками дуже задоволена. Планую придбати тут ортопедичну подушку для сну. Рекомендую!”
“Дякую кліниці та лікарю за швидкий прийом, безболісне вирішення проблеми. Рекомендую”
Довірена сімейна стоматологія; уважний лікар і стабільно якісний результат протягом багатьох років.
“Дуже чудовий сервіс. Окремо хочу сказати величезне дякую Ангеліні. Прекрасно знає свою роботу, дуже акуратно все зробила, ніяких проблем. Рекомендую!”
“Лікуюсь в клініці Полімед вже майже 15 років. Самі кращі лікарі стоматологи і гігієністи!! Дуже вдячна Сун-Зуохін Євгеніі Валентинівна за мою " Голівудську посмішку". Всім дякую! Завжди приємно пря з порогу! Всі професіонали! Дуже приємні адміни! Рекомендую!!!!”
“Користуюся послугами Інвітро майже 5 років, регулярно по кілька разів на рік в зв"язку з хронічним захворюванням. Подобається режим роботи, є можливість здати аналіз крові до початку роботи, або в суботу. Подобається, що результат можна знайти в особистому кабінеті на сайті, а також подивитися динаміку зміни показників. Останнім часом зранку приходить досить багато людей і виникає черга 5-8 чоловік, доводиться хвилин 15 чекати, але це не дуже довго. Завжди медсестри дуже добре і швидко беруть кров. P.S. И таки да, подтверждаю предыдущие отзывы - шариков и конфеток НЕ ДАЮТ!!!”