Огляд каталогу
- 168 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 168 результатів
Перегляньте рецепт у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 168 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 36,334 відгуків та оцінок.
“На цій ділянці траси тільки тут смачний та соковитий шашлик. Смажать шашлик на замовлення.”
“Чудове місце, смачна кава та дисерти! Швидкий вайфай, музика та стильний дизайн роблять чудову атмосферу, де хочеться бути”
“Неймовірно смачно, швидко видають замовлення та дешево. Рекомендую!”
“Чудовий сервіс. Баристр порадив латте з додаванням фірмової солоної карамелі. Я в захваті. Крім того, чизкейк з горіхом просто супер. Рекомендую.”
“Дуже сподобалось! Це дійсно смачно, а ще дуже гарне оформлення! Про сервіс взагалі окрема розмова, все дуже швидко та ввічливо! Ще забіжу з радістю до вас!”
“Чудовий магазин. Широкий асортимент та привітна господарка. Найкращі у Полтаві”
“Дуже приємне місце, смачна кава! А персонал взагалі - бомба! І ціни невисокі.”
“Найкращі суші,які довелось їсти в Харкові. Ще й на районі. Подяка.”
“Горіховий тарт це нереально смачна річ❤”
“Затишне місце, все було смачно, приємний сервіс. Сподобалося, що перевіряють сертифікати, слідкують за дотриманням маскового режиму.”
“Привітний персонал! Завжди веселі і доброзичливі. Обслуговування на рівні. Рекомендую даний магазин”
“Неодноразово був у цьому заміському комплексі. Приємна атмосфера, чудове обслуговування, гарний ресторан, смачна їжа, великі порції. Єдине, вареники на пару не дуже сподобалися. Але це скоріше особисті вподобання. Не зрозуміло, чому для розрахунку безготівково, потрібно йти самостійно на касу ресторану. За це мінус зірка, бо це виглядає неклієнтоорієнтовно. Доїхати сюди можливо лише власною автівкою. Із гарного, є багато паркомісць. Після прийому їжі можна пройтися територією. Так, вона невелика, але охайна. В теплий сезон також працює басейн на території комплексу, але вхід потрібно сплачувати окремо.”
“Смачнi роли та чудове обслуговування.Рекомендую.”
“Найсмачніша шаурма в Полтаві, завжди беремо і будемо брати тільки тут. Швидко, смачно і обслуговування чемне. Раджу заїхати сюди навіть якщо ви проїздом, від Мака, буквально 5 хвилин їзди, не залишитесь розчарованими.”
“Дуже затишне кафе, де можна насолодитися ароматною кавою та смачними десертами. Особливо сподобалися тортики — свіжі, ніжні, просто тануть у роті! Атмосфера приємна, обслуговування ввічливе й ненав'язливе. Якщо шукаєте місце для душевного відпочинку, рекомендую відвідати”
“Маленький, затишний заклад із домашньою атмосферою. Обслуговування швидке, приємний персонал. Піца "Цезар", картопелька із соусом власного виробництва, крильця - просто фантастичні.”
“Гарненький магазин, привітні продавчині, знають більше ніж торгівля, порадять у виборі. Є коробочки для тортів і кексів, формочки для випічки і безліч солодких прикрас)))”
“Основна мета, з якою я відвідую Полтаву, це робочі відрядження. Обожнюю італійську кухню, і в різних містах намагаюсь знайти найкраще місце і куштую лазанью. Коли вперше скуштував тут (десь в 20 році - м'ясна) - вирішив це найкраща лазанья. Після цього була ще овочева і з лососем - кожен раз тільки позитивні емоції - смакота. Сьогодні знову в Вашому місті і вирішив скористатися можливістю і відвідати улюблене місце - читаю відгуки і почав сумніватись.. Але я все таки тут - м'ясна лазанья така саме смачна як і вперше. Піца, яку я побачив в людей за сусіднім столом вигладяла теж дуже апетитно, мабуть наступного разу також спробую :). В підсумку скажу - якщо Ви шукаєте смачної їжі та затишного, без зайвого пафосу місця, Вам саме суди! Власникам респект, обслуговуючий персонал також молодці! На відгуки з низьким рейтингом не звертайте уваги: це або конкуренти, або ті хто помилилися місцем. P.S. Для зручності, для лазаньї приносять ще ложку, але я впорався без неї))”
“Мабуть найсмачніша піца де куштував. Неймовірне та ніжне тісто яке готується як мені сказали за італійською технологією та в печі на дровах. Затишна атмосфера.”
“Їжа смачна, великий вибір, інтерʼєр сучасний, дівчата приємні. Все сподобалось!”
“Рекомендую. Завжди привітні люди , якщо треба почекати, запропонують каву (до речі дуже смачну) беремо вже багато років, якісно зроблені, продукти ЗАВЖДИ СВІЖІ . Якщо треба є доставка. Поки писала відгук майже всі суші зїли, ТОЖ ЗАМОВЛЯЙТЕ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ.”
“Новий дизайн та гасло в " в Епіцентрі є все" це дійсно круто. Зручне місце розташування, фуд-корт, каси з самообслуговуванням. Респект менеджерам!!!! Зміни на краще.”
“Хлопці ставлю поки що 5 зірок, але ковбасу в королівській піці зміните, її їсти не можливо за смаком вона як ковбаса з АТБ за 29 грн за ціпок. Могли б дати серветок разом із піцею на виніс.”
“Замовляли перший раз. Дуже все сподобалося, смачні, свіжі та якісні роли. Дякую!”
“Смачний борщ! Перекручене сало з часником! Салат зі свіжих овочів добре змащений та підкислений! Рекомендую, як вдома!”
“Полтава вразила цим закладом. Все було на висоті. Цікаве, нестандартне меню. Дуже смачна кухня. Отримали гастрономічне та естетичне задоволення- страви смакували добре та були гарно презентовані. Цукерки власного виробництва «П’яна вишня» нереально смачні. Страви подали всі одночасно, що було дуже зручно- ніхто нікого не чекав. Привітні та уважні офіціанти. Атмосфера затишна та стильна. Є літня тераса. Ввечері була невеличка культурна програма- гарно співала дівчина, неголосно та ненав‘язливо. Нам, гостям міста, все сподобалось.”
“Гарний заклад. Постійно чисто і затишно. Вічливий і професійний обслуговуючий персонал. Завжди оновлюється асортимент. Рекомендую!”
“Шикарне місце відпочинку! Можна гарно провести час великою компанією чи усамітнитися біля водойми з вудкою. Тут дуже смачно готують,хороший вибір українських страв. Розваги для дітей і дорослих: човни,катамарани,можна покататися на конях чи замовити театралізоване дійство. Персонал уважний. Сюди хочеться повертатися.”
“Все супер, іноді напрягає настрій Євгенії, якщо його немає в неї, то не повинно бути ні в кого, а так гарний асортимент, все завжди свіже, якщо не свіже то не продають!!!”