Нова пошта №10
“Швидке обслуговування. Немає черг”
Знайдено 8 результатів
“Швидке обслуговування. Немає черг”
“Часто користуюся послугами цього відділення. Дуже задоволена. Дякую персоналу за гарне ставлення і обслуговування.”
“Дякую, за те що оновили відділення.”
“Хочу подякувати персоналу магазину! Дівчата ви - Богині! Консультація та сервіс на вищому рівні, допомогли обрати товари з вигодою для покупця! Спасибі за увагу!”
“Приємний колектив, швидке та якісне обслуговування.”
“Зручне розташування, гарна взаємодія”