Тісто
“Я тут часто обідаю. Традиційна українська кухня, смачно, недорого. Персонал вже мої друзі)”
Знайдено 10 результатів
“Я тут часто обідаю. Традиційна українська кухня, смачно, недорого. Персонал вже мої друзі)”
“Макові булочки просто найкращі, купую лише у них.”
“Гарний отель. Чудовий сервіс. Наступного разу знов зупинюсь в ньому. Минуло два роки, ми з жінкою знов зупинилися в цьому чудовому готелі. Сервіс гарний, як і минулого разу. Привітний персонал на рецепції. Чисті та красиві номера. Смачний сніданок, який входить у вартість номеру (шведський стіл). Не дешево, але варто того, щоб знов повертатися в цей готель.”
“Обожнюю пробувати у вас новинки, а ця свіжа булочка з черешнею та намелакою — просто вау! Ніжне тісто, багато начинки, ароматна і дуже домашня. Щиро рекомендую всім ласунам!”
“Добра піцца, швидка доставка, для мене одна з найкращих піц по місту, що що, а саме піцца тут топ”
“Чудова пекарня зі смачною випічкою”
“Чисто, затишно, гарно. Штрудель дуже смачний, коктейль молочний також. Хочу відмітити офіціанта Тетяну. Дуже уважна, ввічлива,усміхнена, порядна. Завдяки цій людині, в заклад хочеться повертатися ще.”
“Вихідці із сусіднього екс-"Цілодобового" завжди уміли готувати.”
“Брали піцу не один раз, все супер.”