Огляд каталогу
- 271 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 271 результатів
Перегляньте фрукти у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 271 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 77,401 відгуків та оцінок.
“Була дуже здивована на такий маленький магазинчик-є все і госп потреби, овочі, фрукти, кондитерський асортимент, продукти і напівфабрикати, заморожене м'ясо, різновид ковбас, молоко і т.д., персонал привітний, добрий і усміхнений”
“Гарний магазин у дома . Збалансований асортимент. Ввічливе обслуговування”
“Зруно що по дорозі, все що треба є, та й ціни норм. Буває не вистачає місця на парковці, але тільки в часпік”
“Хороший супермаркет з досить обширним асортиментом та доступними цінами”
“Широкий вибір смачних кондитерських виробів. Також є й інші продукти, що дуже є важливим для мешканців району.”
“Найкращий продуктовий магазин. Завжди тепла атмосфера та свіжий товар”
“17.02.25 р.Купила лимони вдома почула запах цвілі. Купляла капусту раніше в цьому Атб та АТБ на Петлюри - запах цвілі, викинула приготовану їжу(борщ) в смітник разом з капустою. Питання - в яких умовах зберігають ці овочі???”
“Магазин став краще після реновації, стало більше місця, з'явилась власна випічка та кава та й взагалі магазин виглядає гарніше.”
“Мережа супермаркетів в великим асортиментом продуктів харчування та низькими цінами. Тут продають хліб від Полтавського хлібозаводу, а також соціальний хліб. Постійно є в наявності овочі та фрукти. Є відділ господарських товарів. Беру тут закваску для йогурту, крупи, олію, цукор, консервовані горошок та кукурудзу.”
“АББшка як АТБшка! Після ребрендингу, красиво.”
“Зробили ремонт, стало дуже затишно, але черги на місці ))”
“(ATB)- Моє ім'я Віктор Волоський, я хотів сказати вам шо у вас охорона, дуже хорошо працюють, та і ті шо слідять за камерами, так як я Віктор Волоський перевіряв вашу надійність,й охрану, шо і собствіно прикинувся ( шо я в паніки не знаю що робить) в любий случай я би заплатив або вернувся й відав. Так шо я ставлю 5 зірок. Сьогоднішня дата 04.02.2024. Яке дальше АТБ провірить?”
“Три рази купляла капусту і викидала в смітник ,при розрізанні запах цвілі або чогось дуже схожого .Борщ кілька разів ,, пішов,, у смітник бо не зрозуміли відразу в чому причина. Склади не відповідають санітарним нормам 100 процентів!!!”
“Чудове обслуговування, дуже чемні та приємні продавці. Ми є постійними клієнтами саме цього магазину. Завжди свіжа та якісна продукція.”
“Широкий асортимент, гарний персонал”
“Чудовий магазин з гарним асортиментом.”
“Розглядали візочки, як б/у так і нові , дуже сподобалася функція повернення, привітні продавці, повернули в чистому вигляді, стан був гарний і нам повернули 50%. Всім рекомендую. Я вважаю, що кожен візочок індивідуально оцінюють на повернення.”
“Затишний магазин з привітним персоналом, в якому кожен може знайти щось для себе: починати ранок із чашечки смачної кави; завжди свіжий та корисний хліб; широкий асортимент смакот; є вже готове нарізування до Вашого столу; шикарний вибір хімії. Зайшовши в цей магазин, можна купити все необхідне і навіть більше. Люблю GROШИК)))”
“Був декілька разів. Святкував різні свята, як усередині так і надворі. Усередині раніше був великий стіл, який вміщав 20 людей. На терасі є дерев'яні столи та багато місця. Також є маленький дитячий майданчик. Також дуже неперевершено смачні страви.”
“можна ситно і смачно пообідати за доступними цінами. Гарне обслуговування та приємні продавці☺️”
“Затишний магазин з привітним персоналом в якому кожен може знайти щось для себе: починати ранок з чашечки смачної кави; завжди свіжий і корисний хліб; широкий асортимент ласощів; є вже готова нарізка до Вашого столу; шикарний вибір хімії. Зайшовши в цей магазин можна купити все необхідне і навіть більше. Люблю GROШІК)))”
“Гарний вибір товарів. Канцелярія на будь-який смак, будь-який гаманець. Продукція високої якості. Ціни помірні. Кваліфікований та привітний персонал. Консультанти пропонують допомогу у підборі товару. Діє система знижок під час розрахунків картами. Розташування магазину дуже зручне. Всім рекомендую”
“Хороший магазин чисто власник хороший”
“Добре. Є туалет і зона для відпочинку.”