Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте хвороби у Полтаві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Полтаві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 3,196 відгуків та оцінок.
“Чудова клініка, кваліфіковані лікарі, чуйний персонал. Справжні професіонали!!!”
Стоматологія у Кременчуці — це місце, де я дуже задоволена прийомом. Лікар була дуже приємна та гарна. Було комфортно і не боляче.
“Чудовий магазин, привітні продавці. Часто бувають цікаві акції. Дуже хотілося б щоб в магазині з`явився корм Nutram.”
“Була на прийомі у лікаря.Дуже було страшно і переживала.Але після консультації і процедур,приємно здивована.Дуже хороший лікар і медсестричка приємна ввічлива.Рекомендую всім,у кого є проблеми урологічні,не бійтеся,звертайтеся.Лікар хороший,привітний.”
“Однозначно рекомендую!!! Наш лікар Анастасія, немає навіть слів описати мою вдячність за її підхід до тварини,до власника тварини,уважність та професіоналізм. Це людина яка на 100% знає свою справу.Індивідуальний підхід до кожного, ваш улюбленець в надійних руках. В моєї собаки як і в кожного,є свої особливості стосовно препаратів,алергічні реакції та багато інших проблем. Настя- це та людина яка врахує все.Індивідуально підбере препарати,обстежить за необхідності ( зайвого ніколи не навʼязує) Я дійсно рекомендую від душі цю клініку, і особисто Анастасію. Ще хочу додати своє позитивне ставлення до лікаря Віктора,це чуйна людина,професіонал своєї справи, гарний хірург та дуже уважний. НЕ МОЖУ сказати що Віктор мені імпонує меньше,просто з урахуванням захворювань моєї собаки, я більше лікуюсь у Анастасії бо саме вона робить УЗД і знає всі особливості мого улюбленця. Ця клініка однозначно заслуговує на позитивний відгук, особисто від себе додам,від мене важко отримати похвали,бо я прискіплива людина. РЕКОМЕНДУЮ!!!!”
“Чудові та приємні лікарі, рекомендую!!!”
“Найкращий реабілітаційний заклад у Полтавській області”
“Дуже гарна ветеринарна клініка, лікарі професіонали, вилікували мені кішку і маленьку собаку...щиро вдячна!!!”
“Чудовий лікар Аліна Вікторівна ! Завжди привітна, та дбайливо відноситься до тварин. Рекомендую Вже дуже багато років співпрацюю з цим лікарем”
“Великий асортимент товарів для тварин. Можна купити собі друга, хом'ячка, папугу чи рибку)) Ввічливе ставлення до покупців.”
“Територія Оцінка: 5 Територія красива, шкода що не працює”
“Хочу щиро подякувати Обласному урологічному центру, за високий професіоналізм, уважне ставлення та високий професіоналізм. На чолі зав.віділення Філоненко А.Ф. Та його команді, молодих лікарів: Реут В.В. Гришко О.М. Дякую за вашу працю, терпіння та людяність.”
“Нещодавно здавала великий спектр аналізів в Євромеді на Ів.Мазепи! Дівчата просто молодці !!! У мене дуже погані вени , але вони з першого разу набрали ! Дуже швидко обслужили ! На пункті чистота і порядок ! Аналізи прийшли в той же день на електронну пошту ! Всім рекомендую !!!”
“Чудова аптека, приємні продавці, гарне обслуовування”
“Приємно вражена дисципліною, професіоналізмом, людяністю лікарів відділення. Всі працівники організовані, привітні, відчувається командна робота, кожен на своєму місці. Особливе дякую Реуту Владиславу Віталійовичу та Курячому Юрію Віталійовичу за моє лікування. Бажаю всього найкращого!”
“Хочу подякувати лікарям та медперсоналу цього відділу за теплий прийом. Особливо вдячна лікарям Остапець В. В та Олефір. Побажати здоров'я та достойних зарплат.”
“Хочу висловити щиру подяку лор-лікарю Осипенко Ірині Олександрівній за професіоналізм, уважність і турботливе ставлення. Лікар дуже детально пояснює кожен крок обстеження та лікування, відповідає на всі запитання простими й зрозумілими словами. Під час прийому відчувається щира зацікавленість у стані пацієнта та бажання допомогти. Осипенко Ірина Олександрівна— спеціаліст, якому довіряєш із перших хвилин. Лікування призначає обґрунтовано, без зайвих препаратів, а результати відчутні вже за короткий час. Атмосфера на прийомі спокійна й доброзичлива, завжди чути підтримку та професійні поради. Щиро рекомендую цього лікаря всім, хто шукає кваліфіковану та людяну медичну допомогу.”
“Найкраща клініка! Таміла ветеринар від Бога! Спасибі що ви є!!! Всім раджу лише вашу клініку”
“Маю 7-ро пушистих хвостиків і вже всі вони познайомилися з Юлією та безстрашною "силачкою"Варею. Дуже часто звертаюся до Юлі ,це лікар від Бога ,завжди огляне досконально, підскаже,що робити далі, постійно цікавиться як проходить лікування.Коли б не подзвонили навіть в не робочий час завжди отримаємо відповіді. Юля, ЛІКАР з великої букви. Дякуємо вам,що ви завжди рятуєте та допомагаєте нашим пушистикам.”
“Відвідувала клініку декілька разів, все пройшло комфортно, я задоволена. Рекомендую!”
“Висловлюю вдячність всім без винятку співробітникам "Ваш стоматолог" за уважне та чуйне ставлення до клієнтів. Окрема подяка лікарям Марії Сергіївні, Анні Володимирівні та асистентам за якісне проведення процедури лікування зубів під седацією маленькому пацієнту. Завдяки професіоналізму команди медиків лікування дитячих зубиків пройшло без стресу для дитини та без ускладнень. Щиро вдячна за вашу увагу та турботу про найменших пацієнтів!”
“Дякую за швидкий запис, а також швидке обстеження! Нікуди не могла потрапити на рентген, то запис на 2 тижні наперед, то лікарів немає. Тут черги не було. На свій час і потрапила. Результати видали одразу: знімки і на диску. Лише опис треба було на наступний день забрати. Ціна зовсім не висока, в порівнянні з іншими клініками. Дівчинка на ресепшені була спокійна, привітна. А також дуже обережно проводила обстеження. Було максимально зручно! За це дякую!”
“Дякую вам за гарне обслуговування Щира подяка лікарю Юлія Олександрівна дуже щирий та добрий лікар , дитина не злякалась прийом прийняв за гру Рекомендую Лікування назначили ефективне”
“Дякуємо за обслуговування! Дуже приємний консультант Світлана”
“дякую мед.персоналу за швидкість оформлення, людяність, професіоналізм і безболісність у процедурі))”