Огляд каталогу
- 385 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 385 результатів
Перегляньте вечеря у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 385 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 129,798 відгуків та оцінок.
“Кафе працює більшість під замовлення. Сама кухня смачна і є хороший вибір страв у меню. Що сподобалось, що офіціанти одягнені у формі і всі з зачісками ( не всюди таке є). Ще сподобалось коли ти відпочиваєш, то не ходять люди з вулиці то по пиво, то перекусити. Зал закривають під замовлення. Гарний свіжий ремонт.”
“Їжа смачна , освіжаючі напої, затишне місце)”
“Просто найкраща піцца суші та й заклад в топі дякую цим працівникам пчілкам та власнику за чудову підібраний персонал Так тримати!!”
“Смачна їжа, достойна подача блюд, помірні ціни, гарне обслуговування.”
“Крута брокерська та логістична фірма”
“Чудовий магазин! Нажаль сьогодні взнала, що його будуть ліквідовувати.... Побажання для власників від вдячних мешканців району - залишайте АлексМаркет у нас на Щасливому!”
“Пам'ятник знаходиться біля кінця парку у центрі міста, а поряд з ним розташовані і інші залізні скульптури.”
“Смачна піца. Набагато смачніше, ніж будь-яка інша піца, що я пробував зараз у Рівному. Замовлення виконали за 10 хвилин, є оплата карткою. Рекомендую”
“Супер крута кафешка) Смачна і ситна їжа за доступну ціну!”
“Шукала помешкання як найближче до РівнеМед, що на території Центральної міської лікарні, і цей варіант з точки зору розташування є найкращим. Знаходиться серед п'ятиповерхівок, місце тихе, приміщення чисте, номер, постіль, ліжко, власна ванна кімната- все добре. У букінгу подорожуючі відмітили поганий вай фай, але я не згодна, інтернет був чудовим. Пані Галина, адміністраторка, яка працювала під час мого перебування у готелі - людина відповідальна, гостинна, професійна, допомагала інформацією та порадами, за що я їй щиро вдячна. Від центру, як на мене, далеченько, але мені потрібна бцла лікарня, тому це не стало проблемою.З огляду на це, віддаленість від центру, ціна у 950.0 мені здається дещо завищеною. Поряд є продуктовий магазин, якщо вам потрібен чайник та прсуд, то ви його отримаєте. Попри те, що готель не у центрі, поруч зупинки міського транспорту, хоча автобусна та залізничні станції не поруч. У ванній кімнаті 2 великих рушники та один для вмивання, та шампунь. З "-" я б назвала один: наявність у комплексі сауни. Якщо вам не пощастить, і у ваші дні туди заїде група молодих людей, то ніч у вас буде напів сонною, але це вже питання не до готелю. Абсолютно підходить для тих, кому потрібно відвідувати когось у лікарні.”
“Якісний товар по доступним цінам.”
“Дуже гарний магазин самообслуговування. Свіжа продукція, великий вибір і доступні ціни.”
“Невеликий продуктовий магазин, але широкий вибір товарів: є свіжі овочі та фрукти, риба, м'ясні вироби, напої, великий вибір печива, солодощів ... Ввічливий персонал, можна розрахуватися карткою. Чисто, охайно, все у холодильниках або спеціальних вітринах.”
“Так тримати друже . Дуже рекомендую. Все одно що родився з фотокамерою. Професіонал”
“Доброго дня. Був постійним клієнтом декілька років і маю картку постійного клієнта. Завжди все було норм. та якось щось працівникам здачі електросамокатів щось почулось і щось їм набрехали чи ще що як не-знаю, і як я приходив брати електросамокат в оренду, то працівник говорив що всі самокати розряджені, а на годиннику 14:00, а прчинають вони робочий день десь о 11:00, я на тих самокатах їздив і їх вистачає майже на день, мені безпідставно відмовляли у взятті в оренду електросамокату, чим неодноразово псували день. Я з цього приводу що брешуть, і безпідставно не-дають в оренду електросамокат, звернувся по контактах на картці постійного клієнта, на що мені паняночка сказала що їм хтось щось про мене сказав, я з нею поспілкувався, і вона вибачилась і подарувала одну поїздку на електросамокаті безкоштовно. А тут на днях приходжу брати електросамокат, а мені говорить їх працівник що лишайте свій паспорт або телефон в залог, тоді візьмете в оренду, томущо у нас крадуть електросамокати. Я кажу що я постійний клієнт і я самркат завжди повертаю, і що нічого я вам в залог типу телефону чи паспорту не-буду, на що мені то значить і самокат в оренду не-дамо. Таким чином один раз на мій день народження мені зіпсували настрій, не-дали брехнею самокат, і інші декілька разів не-дали самокат, а це ось нещодавно знову викинули що їм лишити паспорт або телефон. Лишились погані спогади про таку співпрацю зі здавачами електросамокатів.”
“Чудове виробництво "Живий продукт"! Ми дуже вдячні організаторам, кухарям за таку чудову їжу! Вся продукція дуже смачна. Можна сміливо купувати та не боятися жодних наслідків. А вдома трохи розігріти і ви вже добре, щільно і апетитно поїли. Ось дуже здорово! Кухня досить різноманітна: це і пельмені, і вареники, і млинці та ін. Причому з різноманітною начинкою! Гарна випічка. Тож сміливо купуйте - все по-домашньому, з теплом та добротою. І гостей можна запросити, і самим поїсти із задоволенням.”
“Були перший раз, і дуже все сподобалось, офіціант дуже привітна і щира, кухня сподобалась все зʼїли! Інтерʼєр вауу я навіть познімала відео. Коктейлі і ігристе в подарунок було отримати дуже приємно. Обовʼязково будемо ходити в цей заклад.”
“Одна із найкращих піцерій. Піца завжди супер.смачна. Смачні салати, дуже сподобався салат з прошуто. Деруни також дуже смачні, подаються в чавунних пательнях, в яких вони шкварчать допоки не з'їсиш їх. Рекомендую страви на мангалі. Сьогодні брали фірмову м'ясну тарілку на мангалі. Це щось... можна було з'їсти з тарілкою, але не подужали Дякую Вам за смачні смаколики!!!”
“Цей заклад абсолютно не відповідає цінам які є в меню Все набагато краще!!!”