Дракон
“Надзвичайно смачно .Великий вибір страв Рекомендую всім спробувати равлики з зеленим маслом ,устриці з соусом ,сет філадельфія мікс (стільки риби та сиру я ще не бачила )та салат з телятиною та опеньками. Дякую "Дракон " за круто проведений час у Вашому закладі ❤”