Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування
“Ну цій бурсі гріх пятачок не поставити”
Знайдено 9 результатів
“Ну цій бурсі гріх пятачок не поставити”
“Навчаюся на кафедрі маркетингу в НУВГП — дуже задоволена навчанням. Тут справді хороша підготовка, цікаві пари, викладачі завжди готові допомогти й пояснити. Атмосфера приємна, а знання — корисні та практичні.”
“Хороший підбір авто , автопідбірник не дере останні гроші за свою роботу”
“Чудовий заклад! Чудові викдадачі -люди, які живуть своєю справою і запалюють своєю любов'ю інших! Тут панує творча, дружня атмосфера, любов до природи та ближнього, чого так не вистачає сьогодні. Такі заклади потрібно розвивати, а не закривати, а в таких педагогів - вчитися. Особливо хочу подякувати Лілії Миколаївні Шехтер - Ви неперевершені❤❤❤. Шановна Міска радо, такі заклади не можна закривати - це гріх проти суспільства!”