Огляд каталогу
- 658 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 658 результатів
Перегляньте життя у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 658 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 43,220 відгуків та оцінок.
“Замовляв собі водяну теплу підлогу. Допомогли в виборі комплектуючих. Самі зробили монтаж. Все швидко і професійно. Рекомендую до співпраці.”
“Хороша школа з гарним директором (сам в ній вчуся)”
“Дякую працівникам туристичної агенції "Лев", особливо їхньому директору. Швидко підібрали путівку, врахували всі побажання та забезпечили масками та антисептиком на дорогу, за що окремо дякую. Процвітання Вам, тепер мандрувати по світу тільки з Вами.”
“Хороший магазин, вибір достатній. 5 зірок за каву.”
“Це спортивний комплекс. Тут відбуваються змагання. Ми любимо дивитися на ігри нашої улюбленої команди БК Рівного з баскетболу. Тут проходять ігри з мініфутболу. Також є багато різних спортивних секцій для дітей.”
“Все було чудово, завдяки професійній роботі менеджера”
“Вожу в цей бійцівський клуб свого сина ( 6 років). Дуже задоволена тим, що вибрала саме цей клуб. Антон - прекрасний тренер! З тонким вмінням підходу до кожної дитини по " своєму"! Син біжить на тренування, як на св'ято! Якість тренувань та атмосфера повністью заслуга тренера! Мої однозначні рекомендації до відвідувань всім, хто шукає хороший клуб! Оправдовує вкладені матеріальні ресурси на 100%!”
“У нас просто нема слів, щоб виразити НАСКІЛЬКИ ВСЕ БУЛО ГАРНО І НЕРЕАЛЬНО КРУТО!!! Все як ми мріяли і планували!!! Це насправді був найкращий день нашого життя!!! ДЯКУЄМО;)))”
“Якісний і швидкий ремонт одягу! Рекомендую”
“Чудовий клуб з найкращим в Рівному тренером!!!”
“Надзвичайно щасливі, що звернулись саме до Лени, у агенцію Love is travel! Відчувається, що для неї це не просто робота, а турист - не просто черговий клієнт. Дякуємо за відповіді навіть у Різдво і за чудовий відпочинок, це спеціаліст який знає що вам потрібно, навіть краще чим ви самі)”
“У порівнянні з роком-двома тому, магазин дуже змінився на краще: - стало можна спокійно розрахуватися карткою (не так давно розрахуватися було майже неможливо, працівниці казали, що вони від того нічого не мають і доволі по-хамськи просили готівку, або "термінал не працював", або такі гримаси робили, що просто хотілося швидше розрахуватися і більше туди не приходити (((; - нові вітрини, полиці, кавомашина, каси; - нові, чемні, привітні ( за винятком однієї - певно ще з "тих часів як "термінал не працював") працівниці; - смачні напівфабрикати, доречі, зі слів продавчині "їхнє власне виробництво" - непоганий асортимент "товарів з Європи" Єдиний недолік - термінал лише "на алкоголі" і доволі часто доводиться "відстоювати чергу двічі" - спочатку щоб купити "умовний хліб та ковбасу", а потім щоб розрахуватися за нього ще раз чекати, поки хтось купить пиво/алкоголь/ замовить каву... Якщо хочемо купити до хлібу, масло/кефір і розрахуватися карткою - то завдання з зірочкою): стоїмо за хлібом - стоїмо щоб розрахуватися, стаємо в чергу за маслом, повертаємось і ще раз стоїмо в алкогольному відділі щоб розрахуватися за маслом... Тому що хліб - то "бакалія" а масло - то "молочка/кондитера" у них власні каси і разом розрахуватися за все немає змоги((( Але вцілому,магазин стає кращим, привітнішим, тому 5 зірочок!”
“Приємні продавці, широкий асортимент продукції.”
“Дівчина - продавець провела цілу консультацію при покупці! Приємно вражена, що на роботу беруть не просто кого небудь, а дійсно знаючих людей. Дуже задоволена!”
“Доброго вечора,14.05.24 відвідала Ваш магазин, хочу поділитися враженнями) Сьогодні мене обслуговувала приємна панночка))Вона професіонал, дуже привітна, надала професійну консультацію)) Дуже дякую що Ви є)”