Огляд каталогу
- 402 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 402 результатів
Перегляньте залою у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 402 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 71,513 відгуків та оцінок.
“Мені було дуже комфортно , щодо страв все було смачним ( було тільки одне негарне питання щодо сиру в одній з піц , хоча всім іншим сподобалось)”
“Неодноразово робив тут покупки. Усім задоволений. Окремо хочу виділити відділ інструментів, у якому купував електроінструмент для домашнього використання. Асортимент товарів значний. Крім того, що мене цікавило (болгарка), в поле зору потрапили різноманітні викрутки, плоскогубці, валики, пістолети для силікону, диски для металу, сверла, різноманітні метизи, малярський інструмент. Фірми також всі поширені і перевірені, якісні. Тут і Енергомаш, і Штурм, Hardex, Stanley. Це тільки ті бренди, які знаю. Консультант відділу компетентний, порадив саме ту болгарку, що мені підходила для вирішення моїх нескладних задач та за невеликі кошти. Не намагався «впарити» мені найдорожче із свого асортименту. За це дуже вдячний. Бачу, що додався садовий інструмент, а також різні набори для барбекю. За це також окремий «лайк». Бажаю магазину розвитку і процвітання.”
“Відвідав цей заклад нещодавно та я і мої друзі, які теж замовляли, залишилися задоволеними. Здалося тільки те, що трохи не вистачає швидкості приготування у зрівнянні з іншими подібними закладами, але загалом: все чудово.”
“Приємні продавці,і власниця дуже приємна людина. Рекомендую”
“Парк-готель «Швейцарія» — це місце, де поєднуються комфорт, затишок і щире ставлення до гостей. Атмосфера настільки тепла й гармонійна, що одразу відчуваєш себе як удома. Тут усе продумано до дрібниць: уважний персонал, чарівна атмосфера і чудові умови для релаксу. Відпочинок перевершив усі очікування — емоції зашкалюють, а враження залишаються просто неймовірні! Це однозначно місце, куди хочеться повертатися знову і знову.”
“Готель гарний,2 місяці тому відпочивали.Ми задоволені.”
“Гарне місце для зупинки. Приємний персонал, недалеко від центру міста.”
“Затишний інтер'єр, смачна кухня. Якщо замовляти стіл для багатьох гостей потрібно брати подвійні чи потрійні салати, бо порції дуже маленькі.”
“Заклад зручний і для швидкого обіду, і для довгих зустрічей.”
“Гарний магазин побутової хімії та косметики. Наявний термінал, великий асортимент продукції, бувають хороші знижки”
“Улюблений магазин. Основна його перевага - це людяність пермоналу...Хоча вже авеликі мережі наступають з усіх боків.”
“Заклад дуже хороший . Все смачно. Глянувши на відгуки обурююсь:кафе працює до 23:00- є вивіска і оголошення на дверях, а те ,що не смачно і несвіже -це просто неможливо,адже це не так. Люди які хочуть написати негатив-це люди які не мають поваги,і не цінують праці людей . Ідеальнии нічого бути не може. Судіть навіть самі по собі❤”
“Це що за смачний глінтвейн? Я так довго не могла знайти такого смачного, ще й по чудовій ціні. А круасан королівський який я брала це підпал!! Я сиділа і кайфувала від такої сиачної вечері) Катя касир дуже привітна, посміхається так) Вікторія готує дуже смачні круасани)”
“Привітний персонал, домашня та смачна кухня, є 2 зали тому можна святкувати різного типу свята, великий терас але було б краще щоб на терасі було більше столиків, локалізація біля парку тому враження будуть позитивними”
“Теплий інтер'єр, привітний персонал, смачні напої. хороше місце для проведення сімейних святкувань.”
“Зтишна обстановка. Хароша кухня привiтний i терплячий персонал. Рекомендую.”
“Купувала тут шаурму дуже смачна, мені сподобалася, і вам також раджу спробувати ❤️”
“В свій час перепутав з 26ю школою”
“Щиро вдячний хлопцям, що виручили, ввійшли в положення, не відмовили та зробили все на вищому рівні! Якщо про людяність та чесність - це тут, рекомендую!!!”
“Звертаюся вже не вперше — і щоразу все виконується бездоганно: сервіс, якість, терміни! Від співпраці лише позитивні враження, щира рекомендація!”
“Величезне меню і за багато років жодного разу не було такого, аби чогось не було!!! Круто!”
“Надзвичайну справу робите!!! Дякую Намаскарам”