Макарон
“Хороший магазин, він хоч і не великий, але продукти свіжі. У приміщенні завжди чисто та охайно. Продавці постійно на касі, а черг великих немає, тому мені дуже подобається тут купувати продукти. Ціни адекватні, є з чого вибрати. Обслуговують тільки українською мовою, за це окремий лайк!”