Огляд каталогу
- 1,204 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 1204 результатів
Перегляньте місце у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,204 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 155,453 відгуків та оцінок.
“Хочу подякувати за приємні емоції та атмосферу,як завжди все смачно) Процвітання Вам і всього найкращого!”
“Чудовий магазин, широкий вибір - справді хороших необхідних речей та засобів.”
“Чудове місце для проведення часу як з друзями, так і будь з ким іншим, персонал привітний часто діють різного роду акції, в цьому приголомшливому місці, де показують світові прем'єри переживаєш повний спектр емоцій від радості за головних героїв, так відразу ж і деякий смуток, коли щось в фільми йде не за планом, тобто повністю поринаєш в атмосферу кіно, а все завдяки кінотетру де висококласний звук та зручні місця, де навіть після фільмів Нолана тобі не болить п'ята точка, немає ніякого сміття, оскільки персонал чітко слідкує за дотриманням всіх санітарно гігієнічних норм та правил, кожного разу похід в даний кінотеатр це ціла приємна пригода і місце куди хочеться повертатись знову і знову!”
“Кава сподобалась, коктейлі теж смачні, при потребі можна перекусити, персонал привітний - маленька, але атмосферна кав"ярня, рекомендую!”
“Просто супер!хороше обслуговування)завжди з друзями туди ходим на перекусити;)хот-дог "ненажера"і подвійний хот-дог в лаваші з квасом взагалі топ!!!10 балів з 5)))”
“Сучасне підприємство. Відмінна якість продукції.”
“Гарне затишне місце, окрім капучіно ні чого більше не заказував тому про кухню і напої сильно розказати не можу, а вот капучіно смачне і подача гарна, єдине що не сподобалось, це те що при наявності термінала (попередньо запитав чи є термінал і чи можна буде розрахуватись картою, на що отримав позитивну відповідь) мене дуже наполегливо попросили розрахуватись готівкою, добре що було пара гривень паперових. Як що то був форс мажор і в основному таких перебоїв з варіантами оплати не має, то вцілому норм.”
“Смачна кава. Класне обслуговування!”
“Чудовий атракціон для дітей та дорослих. Можна перевірити себе та потренуватись.”
“Дуже сподобалась кухня! Гарненьке- маленьке) але місця вдосталь! Були на день народжені (20чоловік), є де і потанцювати! Зручні стільці та дивани!”
“Обожнюю цей заклад. Часто тут зупиняємось. Дуже смачно. Великі порції. Класне обслуговування. Їли фірмову страву "Дошка від Варвари" - це щось неймовірне. Наїлись вдвох. Лише тут зустрічала турецький чи то східних рецепт приготування рису. Смакота. Приїду ще)))”
“Норм шо сказать) Готують шаурму це класно)”
“Раджу відвідати кожному, це місце є втіленням слів атмосфера, затишок та комфорт. Меню не дуже велике, проте, є з чого вибрати. Авторські чаї дуже смачні та прекрасно підходять, щоб зігрітися в прохолодний день.”
“Дуже сподобалося. Все класно. Класні вироби. Смачно. Ціни дуже класні і є на різний рахунок. Дякую! ☺️”
“Часто тут буваю, широкий асортимент і помірні ціни”
“Файне, тихе та спокійне місце. Смачна кухня. Офіціант підходить часто забирає брудний посуд. Загалом рекомендую!”
“Дуже атмосферний заклад. Саме те що потрібно для любителів пива. Величезний вибір крафтового пива і різних снеків до нього. Окрема любов це безкоштовний х-bох. Граючись можно випити і цілу кегу пива) Гарний заклад як для великої копс”
“Дуже любимо цей садочок,добрі вихователі,привітні і люблять діток.Харчування смачнеі різноманітне ,діти їдять з задоволенням .заняття розвиваючі щодня,супер!”
“Просто професіонали! Хороші та приємні хлопці. Проблему з колесами вирішили та надали роз‘яснення. Рекомендую однозначно!”
“Дякую компанії Holz за турботу та допомогу в придбанні ламінату та дверей. Я військовий, і в звʼязку з цим були моменти що ускладнювали вибір - але вправні менеджери якісно виконали свою роботу. Ми придбали ламінат і двері в них, фото прикріпляю. Дуже було приємно співпрацювати Рекомендую”
“Зручне розташування, непоганий асортимент продукції, хороші акційні позиції, єдине, що постійні черги , оскільки, з усіх кас працює 2 або взагалі 1.”
“Це щось неймовірне постійно замовляю великогабаритні товари і касири завжди роблять ручки зі скотчу не дочекавшись поки я їх попрошу, бо нова пошта дає скотч і роби це сама, а якщо замовляю щось дуже важке, то самостійно продавці допомагають винести до таксі. Дякую що ви допомагаєте.”
“Дуже приємне і класне місце. Смачна кава і чай як в закладі, так і коли купуєш додому) Ангеліна класно готує каву і завжди може дати розгорнуту рекомендацію як по каві, так і по смаколикам)”
“Рекомендую!!! Дуже гарні костюми. І що Дуже приємно, двічі зверталась за костюмом, пізно ввечері, навіть у неділю. Одразу відповіли, допомогли. Вічливі і приємні у спілкуванні. Приємно вражена таким обслуговування. Щиро дякуємо за вашу працю!”
“Доступні ціни...Рекомендую! Привітні продавці!”
“Маленьке поштове відділення у самому центрі. Сюди зручніше добиратися пішки ,тому що біля входу лише 2 паркомісця які завжди зайняті в робочий час. Оператори та керівник відділення дуже компетентні у своїй роботі, дівчата дуже привітні,завжди посміхаються, з радістю зустрічають нових клієнтів. Короче сюди можна приносити та забирати невеликі посилки до 30 кг. якщо не хочеш дуже довго стояти в черзі.”
“Смачна піца, салати, є вибір десертів. Приємний офіціант. А ще варте уваги італійське шампанське. Хороших вам відвідувачів і процвітання закладу.”
“Osama -ви вкрали моє сердечко❤ Неймовірно смачно і дуже швидко (навіть у п'ятницю ввечері))) любов”
“Замовляли святкування на ~30 персон. Досі не була в цьому закладі, замовлення робилося виходячи з відгуків знайомих, і ми не пошкодували! Дуже смачна кухня, спокійна та хороша атмосфера зробили наше свято по-родинному затишним і приємним. Відзначу, що родичі ще не один день згадували свято, зокрема багатство столів та смачну їжу. Хочу висловити окрему подяку Нелі та Марії! Від моменту попереднього замовлення і до кінця вечора персонал був на звʼязку, дівчата давали слушні поради по стравах, допомогли гарно оформити candy bar, а також допомогли з тортом та обрядовим хлібом. Наше свято вдалося. Дякуємо! Бажаємо процвітання, а ще — зберегти цю якість і душевність, щоб до вас хотілось приходити ще не один раз!”
“Кухня топ!! атмосфера, персонал, кальян, все на рівні!!”