Огляд каталогу
- 473 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 473 результатів
Перегляньте обід у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 473 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 141,244 відгуків та оцінок.
“Один з найкращих закладів нашого міста. Приємна атмосфера та затишок на терасі. Смачні страви і гарна подача. Ввічливий персонал. Окремо хочу відмітити роботу Романа-майстра у якого найкращі кальяни.”
“Приємне місце з цікавим інтерьєром. Смачна їжа, швидке обслуговання, приємні офіціянти. Десерт просто вразив, імбирно-м'ятний чай дисно з свіжою м'тою і іимберем. Якщо замовите більш ніж на 500грн. получите картку на знижку при майбутніх замовленнях.”
“Супер заклад! Смачно та затишно, а ще особливу атмосферу створює жива музика, дівчинка, що співала 27.08.2021( на жаль незнаю імені) мала неймовірно красивий голос і репертуар) Однозначно рекомендую!”
“Дякую за вічливість начальнику відділення 33005 поштового від Ридзяк. Л. В Дуже уважна, чемна, відповідальна”
“Привітний персонал, домашня та смачна кухня, є 2 зали тому можна святкувати різного типу свята, великий терас але було б краще щоб на терасі було більше столиків, локалізація біля парку тому враження будуть позитивними”
“Супер. Гарна атмосфера. Приємний персонал. Кухня - клас, смачно і сито! За помірними цінами!!!”
“Багато писати не буду. Бограч і вареники зі шкварками смачні. Порція бограчу велика. Ціна приємна. Без пафосу, але якщо це люди 30+ не балувані сучасними закладами, це те що потрібно щоб пообідати, повечеряти. Мені до вподоби. Можливо був занадто голодний, але ці враження пишу одразу із закладу. Всім миру. Шашличній дякую.”
“Зтишна обстановка. Хароша кухня привiтний i терплячий персонал. Рекомендую.”
“Перекладено Google) Приємне місце. Обслуговування чітке. Смачно з урахуванням всіх твоїх дивних вимог переробити грецький впоралися ідеально. Були з друзями, всі задоволені своїми стравами. (Оригінал) Приятное место. Обслуживание четкое. Вкусно с учетом всех твоих странных требований переделать греческий справились идеально. Были с друзьями, все довольны своими блюдами.”
“Хочу відповісти на попередній відгук. По-перше працювати вам ніхто не заважав, а світло вимкнули у цілком порожньому залі. А на рахунок цінностей, так вам дійсно не завадило б цінити працю інших. У цьому закладі вас прийняли, створили умови, накормили, напоїли і дали змогу заробити.А вибір звичайно є у всіх і кожного...”
“Смачніших овочів гриль, неїли ніде. Все свіженьке. Горечі немає. Шашлик просто БОМБА!!! В лавашик завернутий)))) Ми брали доставку на роботу в офіс, приїхало все ще гарячим. НЯМКА рекомендую.”
“Купувала тут шаурму дуже смачна, мені сподобалася, і вам також раджу спробувати ❤️”
“Була там! дуже гарне обслуговування, відносилися з розумінням та з хорошим настроєм!) ходжу тільки в це відділення уже надто довго і завжди працівникі в хорошому настрої!)”
“Дуже смачна їжа Не довелося довго чекати Гарне обслуговування”
“Хочу висловити подяку даному закладу за їжу, а то дивлюсь, останні відгуки дають трохи хибну уяву про нього. Але я вирішив ризикнути, 24.02.25 зайшов спочатку на ланч, а потім - з колегою і повечеряли. Обидва візити пройшли чудово, залишився задоволеним як ланчем, так і вечерею. Ланч: швидко, смачно, суп самчнючий. Вечеря: дуже смачний шашлик і пиво, залишились дуже задоволені. Рекомендую.”
“Дуже смачний кебаб,в якому багато м'яса,❤️”
“Величезне меню і за багато років жодного разу не було такого, аби чогось не було!!! Круто!”
“Хороша продукція, привітні працівники. Все на висоті)”
“Кафе працює більшість під замовлення. Сама кухня смачна і є хороший вибір страв у меню. Що сподобалось, що офіціанти одягнені у формі і всі з зачісками ( не всюди таке є). Ще сподобалось коли ти відпочиваєш, то не ходять люди з вулиці то по пиво, то перекусити. Зал закривають під замовлення. Гарний свіжий ремонт.”
“Їжа смачна , освіжаючі напої, затишне місце)”
“Просто найкраща піцца суші та й заклад в топі дякую цим працівникам пчілкам та власнику за чудову підібраний персонал Так тримати!!”
“Швидко, зручно, а головне смачно! Окрема похвала власнику!!!”
“Чудовий магазин! Нажаль сьогодні взнала, що його будуть ліквідовувати.... Побажання для власників від вдячних мешканців району - залишайте АлексМаркет у нас на Щасливому!”
“Гарний вибір печаних м'ясних продуктів... І по сирах є що взяти.”