Огляд каталогу
- 89 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 89 результатів
Перегляньте спокій у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 89 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 11,043 відгуків та оцінок.
“Тихо, затишно... Замовили на день народження... Усім сподобалось хто хотів саме поспівати, поспілкуватися і усамітнитися...”
“Чудове місце для відпочинку з друзями. Затишно, багато дерев, озеро. Купатись не можна. Є дитячий майданчик, батут. Мангал входить у вартість альтанки. Дрова можна купити на місці. На території бази відкрився продуктовий магазин, дуже зручно якщо щось забули купити. Ціни за альтанки в цьому році не змінилися від попереднього. Їздимо вже не перший рік і приїдемо ще.”
“Чудовий сервіс, ідеально відчистили диван і 2 крісла. Плям ніби й не було, меблі як нові. За короткий проміжок часу отримала чистесенький диван і крісла, дуже задоволена!”
“Природа і умови супер. Озеро примхливе досить, не завжди можна зловити рибу (плітку не рахую). Водяться в озері хороші трофеї.”
“Спаси Господи! Благодатне та тихе місце”
“Перш за все, хочу відмітити, що ми чудово провели час у Занзібарі. Територія доглянута, прибрана, є всі необхідні зручності. Адміністрація йде на зустріч. Персонал привітний. Негативним моментом під час відпочинку, було лиш те, що наші люди - безтактні та невиховані (ми бронювали конкретну альтанку на конкретну дату, компанія ж, що приїхала раніше нас - зайняла наше місце та не хотіла покидати). СПОДІВАЮСЬ ДАНІ ОСОБИ ПРОЧИТАЮТЬ ЦЕЙ ВІДГУК ТА ЗРОБЛЯТЬ ВИСНОВКИ ПРО СВОЮ НАХАБНУ ПОВЕДІНКУ.”
“Гарне місце для зупинки. Приємний персонал, недалеко від центру міста.”
“Найкращий магазин в районі. Смачна, недорога піца.”
“Чудовий магазин. Тут ввічливі продавці, тут піклуються про ваших дітей - є куточок для розваг. Ціни українські, бувають знижки.”
“Чудове місце для гарного відпочинку! Банька нормам!:))”
“Гарне місце. Є мангал, навіс, озерце та пасика.”
“Дуже хороше тихе місце для відпочинку.”
“Чудове місце. Красиво, є птахи-звірі, ресторан-кафе, можна заночувати.”
“Чудове обслуговування, рекомендую!”
“Шукала помешкання як найближче до РівнеМед, що на території Центральної міської лікарні, і цей варіант з точки зору розташування є найкращим. Знаходиться серед п'ятиповерхівок, місце тихе, приміщення чисте, номер, постіль, ліжко, власна ванна кімната- все добре. У букінгу подорожуючі відмітили поганий вай фай, але я не згодна, інтернет був чудовим. Пані Галина, адміністраторка, яка працювала під час мого перебування у готелі - людина відповідальна, гостинна, професійна, допомагала інформацією та порадами, за що я їй щиро вдячна. Від центру, як на мене, далеченько, але мені потрібна бцла лікарня, тому це не стало проблемою.З огляду на це, віддаленість від центру, ціна у 950.0 мені здається дещо завищеною. Поряд є продуктовий магазин, якщо вам потрібен чайник та прсуд, то ви його отримаєте. Попри те, що готель не у центрі, поруч зупинки міського транспорту, хоча автобусна та залізничні станції не поруч. У ванній кімнаті 2 великих рушники та один для вмивання, та шампунь. З "-" я б назвала один: наявність у комплексі сауни. Якщо вам не пощастить, і у ваші дні туди заїде група молодих людей, то ніч у вас буде напів сонною, але це вже питання не до готелю. Абсолютно підходить для тих, кому потрібно відвідувати когось у лікарні.”
“Були перший раз, і дуже все сподобалось, офіціант дуже привітна і щира, кухня сподобалась все зʼїли! Інтерʼєр вауу я навіть познімала відео. Коктейлі і ігристе в подарунок було отримати дуже приємно. Обовʼязково будемо ходити в цей заклад.”
“Святкували день народження, дуже задоволені! Гарний і просторий банкетний зал, приємна атмосфера! Доволі гарне сервірування, приємно вразило те, що працівники закладу сконструювали тематичну фотозону (це був дуже приємний подарунок)! Кухнею дуже задоволені, страви смачні і пристойні порції, а особливо фірмові стави та мангал! Ням-ням! Персонал приємний та ввічливий! Отримали море позитиву від кафе, наше свято було теплим та радісним в кафе "Шинок"! Ще раз дуже вдячні!”
“Якість та строки супер !!! Дякую за красу !!!”
“Обстановка чудова, суші дуже смачні мені неймовірно сподобалось :)”
“Відвідала цей заклад і була вражена його чудовою атмосферою — затишний інтер'єр і приємна музика, багато зелені. Персонал дуже привітний та уважний, готовий допомогти та порадити найкраще з меню. Кухня дуже сподобалась, страви смачні та естетично подані. Ми замовляли гарячу пательню з куркою, піцу 4 сири та сирники. Окремо відзначу пательню, раджу усім спробувати. Рекомедую цей заклад всім хто хоче смачно і недорого провести вечір в хорошій атмосфері.”
“Відпочивали на базі Холодок, вже не вперше. Все на вищому рівні-власник, адміністратори, персонал-всі дуже приємні і гостеприїмні люди! Персонал піклується, про своїх гостей-чиста постіль, в будиночку є все необхідне-холодильник, плита, посуд, пледи, і тд На пляжі, є все, для активного відпочинку-катамарани, лодки, сапи, кулі, електричний-аква скутер. На березі, білий пісок-як на морі) Є дрова, кальян Велика подяку власнику і адміністрації, повернемось до вас ще не раз))))”
“Хороша гуртівня! Всім рекомендую!”