Огляд каталогу
- 55 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 55 результатів
Перегляньте терапія у Рівному. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 55 результатів у Рівному. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 1,203 відгуків та оцінок.
“Хочу подякувати Бурачинській Оксані Ростиславівній,завідувачці відділення кардіології номер 1 за лікування моєї мами,Демедюк Маріі Петрівни. Відповідальна,розумна лікарка,яка цінує життя людей приклала максимум зусиль,щоб серце моєї мами було здородовішим ! Дякую ❤️!”
“Проходили вперше реабілітацію з дитиною в цьому закладі . Сподобалося все! Адміністратор по реабілітації ,Таня,дуже приємна і людина точно працює на своєму місці. Всі процедури відбувалися згідно обговореного часу. У кожному кабінеті привітні та ввічливі. Настя , логопед , знайшла підхід до сина і заняття проходили у цікавій для нього формі. Він дуже задоволений . Ми проходили 4 процедури і повноцінна година заняття з педагогічної корекції +логопед. Щиро дякуємо !Наступного року прийдемо ще !”
“Надзвичайно хороша аптека і персонал”
“Хочу висловити щиру подяку лікарю Чишкевичу Юрію Володимирович за високий професіоналізм та людяність. Нехай Ваші вміння, доброта, порядність ще багато років рятують життя вдячних пацієнтів.”
“В цього ветеринара лікувала багато котів та собаку. Він просто робив чудо♥️”
“Просто зупинка кінцевий маршрут маршутки 66”
“Швидко і кваліфіковано надано допомогу та призначено лікування для мого Мурчика”
“Вперше їхала на роботу закордон. Переживала і тривожилась. Сама проживаю у Рівному, тому прийшла на офіс до компанії, мене всі розповіли та детально проконсультували. Запропонували їхати по біометрії на склад канстоварів. Заплатила 500 грн. авансу і чекала запрошення. Як тільки прийшло запрошення дали номер водія і я доїхала без проблем одразу до роботи. Це дуже сподобалось, адже я ніде не робила пересадок. Дівчата які консультували мене відповідально відносяться до своєї роботи і до клієнтів. Сама робота звісно не проста ,але я їхала на заробітки , а не просто гуляти по місту. Тому спокійно рекомендую дану компанію.”