Автосалон Nissan
“Неодноразово зверталася в автосалон Nissan в м.Рівне. Вперше до автосалону звернулася в травні 2024р. по ремонту Nissan Qashqai 2011р. Дякую менеджеру Миколі і працівникам СТО (швидко і якісно впоралися з проблемою, і недорого) Наступного разу ( в січні 2025р) відвідала автосалон по можливості покупки Nissan x-trail e-power 2024р. Велика подяка за професійну роботу директору Аліні і менеджеру Лілі. ( Дуже задоволена машинкою) І коли я звернулася до Аліни і Лілі по особистих питаннях, вони із задоволенням допомогли ( працівники автосалону Nissan не тільки професійні працівники, а й хороші і чуйні люди)”