Огляд каталогу
- 1,826 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 1826 результатів
Перегляньте адреса у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,826 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 173,585 відгуків та оцінок.
“Хороший магазин, продавці завжди порадять то що краще, часто купую там запчастини. При необхідності можна замовити товар, привезуть і дадуть оглянути, якість продукції завжди на висоті”
“Великий вибір домашніх улюбленців(рибки,хом'ячки,папуги,навіть бурундучок )одразу можна придбати корм,,різноманітні аксессуари.Обслуговує привітна продавчиня,надасть потрібну інформацію.”
“Часто купуємо іграшки, дитячий посуд. Завжди привітний персонал, готовий прийти на допомогу.”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Хорошее ПТО. Большая база. Прекрасние преподователи”
“Дуже гарний магазин ,великий вибір товарів ,а також дуже привітний персонал цього магазину ,допомогли мені у виборі товарів !”
“Мені подобається цей медичний центр, тут працюють тямущі медики.”
“Дякую співробітникам сервісу. В Сумах була в відрядженні, по дорозі зломався моторчик дворників. Оперативно вирішили проблему. Якісно зробили ремонт.”
“Коли на початку весни наш кіт, який живе в будинку і нечасто гуляє в дворі, почав шкандибати на задню ніжку, ми не думали що все так серйозно. Під кінець дня стало зрозуміло, що треба звертатись у ветклініку, бо Сем на ногу зовсім не ставав. Записались на прийом, Сергій Олексійович оглянув кота і сказав,що треба робити рентген, бо отвір рани "зовсім не подобається" .Виявилось, в Сема стріляли якісь недолюди,куля роздробила кістку і осталась всередині, потрібна операція. Операція тривала більше двох годин, довелось ставити спиці, бо дуже складний перелом. Велике спасибі Сергію Олексійовичу, наш Сем тепер здоровий. Правда, ще ледь накульгує, але вже може й бігати. Також вдячні помічниці лікаря, адміністатору - дуже милі ввічливі дівчата. А лікар - Людина з великої букви.”
“Смачна домашня свіжа їжа , недорого.”
“Ну що сказати про цей магазин. Він просто клас. Що ще потрібно для щастя та роботи. Я його рекомендую до юз. Інглишем просто шпрехаю. Тому магазин чудовий”
“Асортимент товарів для будинку є. Є доставка, підбір матеріалу. Співробітниця супер!”
“Ой, скіко тих посилок тут отримав. ЙоооЙ, дякую”
“Гарний магазин з широким асортиментом сучасних товарів, чекаю на конкурентів) хай щастить”
“Замовляли кухню. З перших хвилин спілкування вже все сподобалось. Працівники дуже ввічливі, терплячі до наших побажань. Кухню зробили відносно швидко і зібрали теж. Залишились задоволеними і будемо рекомендувати друзям❤️ Наталья і Дмитро професіонали своєї справи і дуже приємні люди”
“Зателефонував замовив і не наступного дня отримав на Новій Пошті СЕВІ екстрим чи зелені реактивні тяги. РЕСПЕКТ”
“Відвідала даний заклад .Нажаль немає пива,але є алкогольні коктейлі,не дорого та смачно.Відкрита кухня,видно як роблять піцу та суші.”
“Дуже смачні роли та суші, швидка доставка. Ціни топ, буду заказувати ще!”
“Ціни супер! Вибір чудовий! Ласкаві консультанти!) Рекомендую!”
“Всім рекомендую магазин, великий асортимент товарів,ввічливі продавці завжди підкажуть, нададуть розгорнуту інформацію.”
“Чудове,затишне місце з смачними стравами. В цьому закладі радує не тільки вічливий та уважний персонал, а доступні ціни.”
“Хочу поділитись своїм враженням про Клініку лазерної медицини! Не перший рік звертаюсь до цього медичного закладу. УЗД обстеження роблю тільки тут! Зручне розташування, центр міста! Завжди привітні адміністратори і загалом весь колектив! Окрема вдячність лікарю Коваленко Євгену Леонідовичу. Найкращий лікар, спеціаліст УЗД та, на моє щастя, чудовий дерматолог!) Добрий та уважний, проконсультує, якщо є якісь питання.. Той випадок, коли лікар радіє за результат більше ніж сам пацієнт... Євген Леонідович, дякую вам за вашу роботу!! Особисто я всім рекомендую Клініку лазерної медицини!”
“Міська набережна – це шматочок парку, в якому збереглися його старовинні елементи, величні сходи, рештки ваз на них. На вході є нові колони, з LED-підсвічуванням, але по архітектурі витримані в стилі старого парку. Є красиве озеро з качками. Сама набережня зараз викладена плиткою та дуже зручна для прогулянок. Є лавки. Над ними висаджено молоді клени. З набережної відкривається краєвид одночасно і на річку, і на стару частину парку.”
“Все добре, тільки неадекватних покупців забагато”
“Були на груповому відпочинку у таборі під час уїк-енду. Дуже сподобалося. Є багато видів відпочинку. Житловий корпус з комфортними номерами. Зручності всередині. Номери згруповані у секції. Є столова в окремому корпусі”
“Привітний персонал, гарний асортимент товарів. Все влаштовує”
“Випічка дуже смачна, завжди свіжа. Круасани люблю просто! Дякую вам за ваші творіння. Бажаю розвиватися, надихатися та процвітати”
“Чистенько, гарненько, і все є!!! Бюджетно! Рекомендую!”
“Сучасна зала. Звукове обладнання найсучашніше. Проходить багато заходів різного рівня.”