Огляд каталогу
- 205 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 205 результатів
Перегляньте вечірка у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 205 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 29,726 відгуків та оцінок.
“Дуже привітний персонал. Ніколи не грубіянить. Завжди ввічливі, навіть якщо ти прийшов за 100 гр найдешевшого печива. Великий вибір цукерок та печива. В наявності хліб, батон, торти та морозиво. Також, є шоколад, батончики та кукурудзяні палички.”
“Україна: Відмінний завод. Виготовляє хорошу і якісну цеглу з різних матеріалів. Дістатися звичайно складно можна або на тролейбусі 1 (до вулиці Прикордонній а далі пішки) або на тролейбусі 2 (їде до заводу Керамейя) правда довго і нудно. Якби можна було б маршруткою добратися тоді так швидше можна було але це вже межа міста Суми та далі ідуть селища. І тільки тролейбусами (близько 51 років їм) доїжджають до Хімпрому і Керамейї Россия: Отличный завод. Изготавливает хорошую и качественную кирпичи с разных материалов. Добраться конечно сложно можно либо на тролейбусе 1 (до улицы Приграничной а дальше пешком) или на тролейбусе 2 (едет до завода Керамейя) правда долго и скучно. Если бы можно было бы маршруткой добратся тогда да быстрее можна было но это уже граница города Сумы и дальше идуть поселки. И только тролейбусами (около 51 лет им) доезжают до Химпрома и Керамейи. English: Excellent factory. Produces good and high quality bricks from various materials. It is usually difficult to get either trolleybus 1 (to the Border Guard street and then on foot) or on the trolley bus 2 (going to the Kerameya factory), though long and boring. If it were possible to get a minibus then it could be faster, but this is already the border of Sumy and then the settlements continue. And only trolleybuses (about 51 years old) arrive at Khimprom and Keramaya”
“Замовляла доставку на 22.08.2021. Щодо якості замовлених блюд - все чудово: смачні, теплі, гарно спаковані та вчасно доставлені. Єдине, що не сподобалося - пакунки доставлені не до того місця, про яке домовлялися напередодні з дівчиною-менеджером. Ми мали пройти деяку відстань, щоб забрати наше замовлення, а воно було чимале (на компанію).”
“Зайшли в 11.30 на каву та морозиво.Прохолодно, чисто, приємні дівчата...”
“Дуже смачна кухня,якісне обслуговування. Завжди свіжі квіти в залі.Для діток класна гральна зона.Pet friendly! Ціни дуже низькі для страв такого рівня. Смачна кава і десерти.Самі смачні профітролі в місті.”
“Я люблю ТЦ "Лавина": зручний заїзд та парковка, живу поряд, що дуже зручно, майже все можно купити, продукти в "Сільпо" є в відмінному асортименті, багато акцій, працює бонусна система і т.д. Люблю "Лавину".”
“Найкраще пиво тут! Привітні продавці. Завжди беремо розливне пиво, вино, ель тільки у "Beer Market". Рекомендую.”
“Гарна продукція ,комфорт і обслуговування.”
“Високий рівень обслуговування, продавець був уважний та намагався підібрати напій за вподобаннями. Зручно що є термінал”
“Мій син святкував свій день народження з друзями в даному закладі!!'Смачні блюда,сервіс на вищому рівні,дуже доброзичливий та уважний персонал,красивой зал,все супер,дитина задоволена!!Бажаю вам миру,процвітання,багато гарних клієнтів!!!Дуже вдячна!!!”
“Табір літнього відпочинку та оздоровлення для школярів. Знаходиться в сосновому лісі на Барановці. Дітям подобається відпочинок в цьому таборі.”
“гарне місце для літнього відпочинку”
“Завжди десь 2-3 рази на рік з другом тут сидимо, особливо коли нікого немає...гарне затишне місце майже в центрі... майже)”
“Дуже смачний коктейль Санрайс. Обслуговував хлопчик бариста, дуже важливий і приємний. затишна кав'ярня”
“Хороший продуктовий магазин, великий вибір кондитерських виробів і цукерок за прийнятними цінами. рекомендую”
“Гарно провели час, замовляли банкет, вийшло 500 грн з людини плюс дозволений повністю свій алкоголь. Рекомендую !!!”
“Зручне місце на зупинці, є вай фай, страви у них не куштувала, тому про кухню нічого сказати не можу.”
“Дуже смачна випічка. Дівчата вміють вкласти в неї добрі почуття. Заходьте що «Маміноі кулінарії», не пожалкуєте. Дуже смачні котлети та риба. Рекомендую.”
“Гарна атмосфера. Непогана кава.”
“Смачна їжа, швидка подача, але у вихідні будьте готові бронювати столик, так як багато людей)”
“Завжди якісний сервіс, смак просто неймовірний, яку б позицію не обрали! Любимо проводити вечори, замовивши щось у вас, neptune.sushi, тому що знаємо, що чекати довго не доведеться, ви швидко готуєте замовлення і при цьому вони на 100% смачні. Дякую, що ви відкрилися в нашому місті ❤️”
“Все пречудово. Номери, лазні, територія, облаштування номерів - все клас! Власник вкладається по повній, але ж персонал....”
“Чудове затишне місце! Смачна європейська кухня.”
“Досить людне місце. Часто в цьому місці гуляють мами з дітьми. Також тут знаходиться автобусна зупинка міжміського сполучення. Із недоліків: не продумано місце під санітарну зону. Біотуалети були б дуже доречні.”
“Років 10 тому був у цьому закладі. Тоді він позиціонувався як нічний клуб. Насьогодні це повноцінний розважальний комплекс. Я дійсно приємно був вражений тими змінами, що відбулися. У більярдних залах є зручні м'які куточки де можна посидіти поспілкуватися з друзями. Також є гарна сауна.”
“Однозначно прийдемо ще! Найсмачніша піца! Дякуємо!!!Дуже сподобався ФРИСЕТ(цибульні кільця, картоха фрі та по селянськи, сирні палички та різні соуси) Все як я люблю :) P.S: окремий лайк за смачні настоянки та не дорогі ціни!!!!”
“Швидко з їжею, порівняно з Київськими. Каву трішки чекала. Часу просто було дуже мало. Смачно.”