Огляд каталогу
- 183 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 183 результатів
Перегляньте вкусная еда у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 183 результатів у Сумах. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 75,389 відгуків та оцінок.
“Впускають клієнтів за сертифікатом вакцинації. В той час коли всі заклади навколо працюють тільки на винос, цей – просто знахідка!”
“Рай для тих, хто любить солодке, але стежить за фігурою! Неймовірно смачні десерти, які не шкодять здоров'ю. Затишна та світла атмосфера”
“Привітний персонал, смачно, хороший вибір - все що потрібно в обід ситно поїсти”
“Гарна кава, є з різними смаками, ціни середні. Також є різні чаї, доволі смачні. Рекомендую, гарне та затишне місце. Оплату картою приймають доречі)”
“Дуже люблю цю піцерію. Готують дуже смачно і швидко. Ввічливий персонал. Гарного вам бізнесу і адекватних клієнтів.”
“Стабільність, рівень, надійність.”
“Дякую за швидку доставку та смачні суші)”
“Замовляв доставку, сет ролів та одну піццу, по часу можливо хотілося трохи швидше, але сама піца не охолонула та була смачною. Суші теж були смачні.”
“Швидка доставка, смачні страви.”
“Смачна кава, затишна атмосфера і якісний сервіс”
“Місце з класною атмосферою, без зайвої серйозності. Почуваєшся комфортно.”
“Найсмачніша кава. Великий вибір сортів. Професійні баріста. Затишна атмосфера.”
“Затишне, атмосферне кафе, дуже сподобалось. Смачні страви, великий вибір цікавих наливок, які я ще ніде не куштувала. Наприклад зі смаком хрону чи холодцю… несподівано але смачно. Персонал дуже приємний, дякую Богдану за приємне обслуговування. З задоволенням повернуся сюди ще й не раз.”
“Хочу висловити щиру подяку стоматологу Людмилі Валеріївні за високий професіоналізм та чудову роботу. Процес лікування пройшов швидко та безболісно. Також раніше лікувалася у Ярослава Валерійовича - теж дуже хороший, відповідальний лікар. Рекомендую стоматологію "Візит" усім, хто шукає якісне і безпечне стоматологічне лікування!”
“Дуже задоволена сервісом! Авто після миття виглядає як новеньке — чисто, блискуче, без жодної плямки. Персонал ввічливий і професійний, усе роблять акуратно й швидко. Окремо хочеться відзначити зручну зону очікування та приємні ціни. Видно, що тут дійсно дбають про клієнтів і якість послуг. Обов’язково приїду ще і рекомендую всім!”
“Кава найкраща в Сумах. Крім і круасан чудові. Позавчора, 1 червня, бух хлопчик на обслуговуванні, все прекрасно. Вчора, 2 червня, була інша зміна:кава гірша, явно підмішана робота, це чітко відчувається. І немає трубочок для напоїв . П'єр напій із стакан, а тобі на лице лід сипеться. І це все спокійно повідомляється, що трубочок немає. Поряд магазин Аврора, збігайте купить, копійки коштує, не губить репутацію закладу. 5 балів за позавчора, 3-за вчора, кш смачний був, ну це не заслуга персоналу.”
“Швидко та смачно. Чистенько, оригінальне оформлення. Добротні склянки. На якості кави не заощаджують. Побачив бариста з книгою і був приємно здивований. Ось звідки словниковий запас та ввічливе обслуговування. Так тримати!”
“Син у захваті від смаколика з улюбленими героями ❤️”
“Неймовірний заклад, атмосфера та кухня якого не міняється з роками. Завжди смачно, швидко, дуже комфортно. Окреме дякую за те, що завжди приймають перед замовлення навіть по телефону, без всілякої передоплати. Що завжди зручно, щоб не чекати довго. Рекомендую 100%.”
“Офіціанти запам’ятовують улюблені страви постійних клієнтів.”
“Дуже класне місце. Дуже смачна кухня, величезні порціїї”
“Місце, де можна отримати справжнє задоволення від кави. Є сніданки, смачні десертики та смаколики.”
“Номер 1 у моєму рейтингу. Мабуть найсмачніша кава) Багато варіантів напоїв, порадувало наявність baby menu! Є можливість перекусити (хот-дог та десерти), зарядити телефон та скористатися вай-фаєм.”
“Гарна їдальня. Чемний, привітний персонал, гарне обслуговування, доступні ціни, смачна їжа.”
“СУМИ!!!! Дуже смачно, конкурентні ціни, привітний персонал. Вже кілька років з ними, починаючи з Суші Вок... Навіть не шукаю інших виробників ролів. Тільки сюди. Однозначно ТАК”
“Приємний інтер'єр, персонал та смаколики”
“Дуже приємне місце, відвідували з дітьми для перегляду мультика, обов'язково прийдемо ще”
“За всі роки (більше 10), які я знаходжусь в Сумах - тут найкращий сервіс, найкращі люди і найсмачніша шаурма. Перепробували всі - ця найкраща. Власнику великий респект ✨”
“Унікальний заклад в Сумах, який однозначно варто відвідати. Цікаве та смачне меню, привітний персонал і затишна атмосфера вам точно сподобаються.”