Гламур
“Мій син святкував свій день народження з друзями в даному закладі!!'Смачні блюда,сервіс на вищому рівні,дуже доброзичливий та уважний персонал,красивой зал,все супер,дитина задоволена!!Бажаю вам миру,процвітання,багато гарних клієнтів!!!Дуже вдячна!!!”