Огляд каталогу
- 99 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 99 результатів
Перегляньте кав'ярня в у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 99 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 15,685 відгуків та оцінок.
“Кава найкраща в Сумах. Крім і круасан чудові. Позавчора, 1 червня, бух хлопчик на обслуговуванні, все прекрасно. Вчора, 2 червня, була інша зміна:кава гірша, явно підмішана робота, це чітко відчувається. І немає трубочок для напоїв . П'єр напій із стакан, а тобі на лице лід сипеться. І це все спокійно повідомляється, що трубочок немає. Поряд магазин Аврора, збігайте купить, копійки коштує, не губить репутацію закладу. 5 балів за позавчора, 3-за вчора, кш смачний був, ну це не заслуга персоналу.”
“Кращий асортимент кави в місті суми якість продукту радує досвідчений персонал і хороша тематика закладу”
“Впускають клієнтів за сертифікатом вакцинації. В той час коли всі заклади навколо працюють тільки на винос, цей – просто знахідка!”
“Стабільність, рівень, надійність.”
“Напевно найкраща, ну або одна з найкращих кав'ярень міста. Завжди смачна кава, привітний і дуже уважний бариста. Невелике приміщення, але як на мене фішка в тому щоб взяти каву та піти до озера прогулятися”
“В Сумах вже рік, кращої кави ніж тут поки що ніде не пив.”
“Сьогодні придбав кофе Donkey власного виробництва для кофе машини, дуже раджу, якість вау та дуже смачно, поки що це найкращий кофе який я колись брав, до речі, можна попросити подрібнити, якщо вам так зручніше, фото нажаль не можу прикріпити( Але за кохфем ще обов'язково повернуся, дякую!”
“Кращий бирбиршоп в місті. Вправні майстри, швидка та якісна робота. Гарна атмосфера і повна ваза канфет шипучка. Всім раджу.”
“Відмінне місце відпочинку і розвитку дітей.”
“Дуже відповідальні працівники. Гарне і швидке обслуговування.”
“Завжди смачна кава, і приємно коли пам'ятають яку каву п'ю !”
“Дуже комфортне місцеଘ( ˊᵕˋ )ଓ”
“Приємний персонал, затишна атмосфера, смачна кава та низькі ціни. Рекоменую)”
“Місце, де можна отримати справжнє задоволення від кави. Є сніданки, смачні десертики та смаколики.”
“Номер 1 у моєму рейтингу. Мабуть найсмачніша кава) Багато варіантів напоїв, порадувало наявність baby menu! Є можливість перекусити (хот-дог та десерти), зарядити телефон та скористатися вай-фаєм.”
“Атмосферно, смачна кава та солодке!!! Всім раджу”
“Взагалі не залишаю відгуки але сьогодні буде виключення) Такого смачного рафу я ще не куштувала у хлопчика баристи золоті руки) Дякую що в таких похмурий день ви зробили його краще ❤️”
“Відмінне кафе, можна відзначити будь-яку подію! Дуже смачно готують, по-домашньому. Меню дуже різноманітне. Персонал приємні дівчинки, і господиня Жанна, просто чудова людина! Ціни прийнятні. Дуже рекомендую!!”
“Приємний інтер'єр, персонал та смаколики”
“Чудова кава, смачна випічка. Помірні ціни.”
“Гарні дівчата, швидко й смачно готують. Завжди порадять що краще взяти :)”
“Дружні бариста і дуже смачна кава”
“Навчатися з Валентиною Миколаївною було справжнім задоволенням. Я особливо ціную її спокій і витримку, які допомагали почуватися мені впевненіше за кермом. Завдяки цій ефективній роботі я успішно склала іспит з водіння з першої спроби. Рекомендую цього інструктора всім, хто хоче отримати якісні знання!”
“В цьому місті нелегко знайти смачну каву, але тут вона є)”
“Дуже смачна кава і приємні бариста”
“Відмінний кави, різноманітні десерти, доброзичливий персонал!”
“Купували матрац Зефір Лейзі Сливки. Дякую велике Олені, все розповіла, допомогла з вибором моделі. Незважаючи на нестандартний розмір, замовлення виготовили дуже швидко. Матрац сподобався, і не твердий, і не м'який, те, що потрібно, спина не болить і сон солодкий)) Оленка, з наступаючим! Усього найкращого, успіхів та процвітання!”
“Бронювали через booking.com одномісний номер. Дуже ввічливий адміністратор та персонал загалом привітний та ненав'язливий. У номерах чисто та охайно.”
“Ходіть краще в Роял, ніж в Алібабу (відразу за Роял Кафе)! Чекав 20 хвилин хотдог, холодна сосиска та капуста у булці! Навіть кетчупу, майонезу ні краплі! Ніколи більше не піду в алібабу!”