Огляд каталогу
- 157 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 157 результатів
Перегляньте кухарі у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 157 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 20,448 відгуків та оцінок.
“Гарна атмосфера, смачна кухня, дуже швидке і якісне обслуговування. Офіціант Даня ( так він представився) обслуговував швидко, якісно і гарно!@@@”
“Відвідала даний заклад .Нажаль немає пива,але є алкогольні коктейлі,не дорого та смачно.Відкрита кухня,видно як роблять піцу та суші.”
“Чудове кафе з атмосферою затишку та тепла. Смачні страви, уважний персонал створюють відчуття, ніби ти давно тут свій. Обов’язково повернуся ще !!!”
“Незважаючи, що заклад знаходиться в прифронтовій зоні, де майже весь час лунає повітряна тривога в ньому можна забути про весь хаос навкруги! Смачна їжа, обслуговування на вищому рівні, приємна атмосфера, де спокійно та затишно!! Від душі рекомендуємо даний заклад для відвідування ❤️!!!”
“Мій син святкував свій день народження з друзями в даному закладі!!'Смачні блюда,сервіс на вищому рівні,дуже доброзичливий та уважний персонал,красивой зал,все супер,дитина задоволена!!Бажаю вам миру,процвітання,багато гарних клієнтів!!!Дуже вдячна!!!”
“Все в рамках готелю. Тобто окремо я б туди не пішла. Але в форматі готелю все ок.”
“Був в гостях у Сумах, відвідав нещодавно відкрилася пекарню тандирні пекарня Nonvoihona на Курському проспекті, спробував самсу з яловичиною, ПІДЕ з омлетом, сказати що смачно, це нічого не сказати, шалений, ароматно, ніжне тісто, багато начинки і дуже соковито !!! Відчувається що готують з любов'ю! Прихопив із собою гарячу коржик і теж 10 балів, шалений м'яка, трохи тягнеться, ароматна, в загальному супер смачна і на ранок м'яка! Успіхів вам!”
“Чудовий заклад! Приємний персонал, затишна обстановка, завжди свіжа випічка та смачна кава! Одне з не багатьох місць у Сумах де можна із задоволенням провести бізнес-зустріч і залишитися справді задоволеним. Закладу є куди рости, тому 5 зірка для розвитку проекту.”
“Чудове затишне місце. Грає хороша музика і дуже приємна атмосфера в середині, назва повністю відповідає настрою закладу.”
“Хороший продуктовий магазин, великий вибір кондитерських виробів і цукерок за прийнятними цінами. рекомендую”
“Хороший асортимент солодкого, цукерок та печива.”
“Люблю кататися на велосипеді, дуже гарне місце.”
“Дитині дуже подобається розважальний центр "Капітошка", особливо спускатися з гірки в басейн із кульками. Жаль асортимент дитячих напоїв невеликий.”
“Дуже смачні роли. Зручна упаковка.”
“Чудовий комплекс для дому та сім'ї”
“Завжди є свіжа випічка, смачно готують,по коштам не дорого”
“Кращий заклад харчування в нашому місті, великий асортимент їжі на різні смаки й вподобання. Якісне обслуговування, великий просторий зал, все чисто, гігієнічно. Окрема подяка ввічливим співробітникам пані Мирославі та пані Каріні, за людяність та професіоналізм. Слава Україні.”
“Інтер’єр стильний, підходить для зустрічей і побачень.”
“Однозначно прийдемо ще! Найсмачніша піца! Дякуємо!!!Дуже сподобався ФРИСЕТ(цибульні кільця, картоха фрі та по селянськи, сирні палички та різні соуси) Все як я люблю :) P.S: окремий лайк за смачні настоянки та не дорогі ціни!!!!”
“Швидко з їжею, порівняно з Київськими. Каву трішки чекала. Часу просто було дуже мало. Смачно.”
“приємна атмосфера, привітні і професійні офіціянти. затишно, смачно”
“Дуже смачно, красиво та приємно”
“Приємно вражений. Привітний персонал, чисто, охайно. Зручна парковка. Страви смачні і апетитні, кава неперевершена☺”
“Не дороге кафе де можна смачно і не дорого пообідати. Замовляв пельмені - сподобалось.”
“Беру тут морожену риба, демократичні ціни гарна якість..”
“Беру тут морожену риба, демократичні ціни гарна якість..”
“Загалом дуже непогана мережа магазинів але на замостянській магазин замалий але й район не великий”
“Пам'ятаю цю кафешку ще у стилі типу велика палатка Чернігівського. Стало набагато краще! Ще й WiFi є. :)”
“Дякую Вашому колективу,все добре було приготовані страви,родичам і друзям сподобалося, хоч Я дуже прискіпливий, ,21.10.25р.Рекомендую заклад "МЕДУНИЦЯ"”