АТБ-маркет
“Товари з дотриманням термінів придатності. Персонал завжди уважний та привітний. Магазин під час карантину дотримується всіх санітарних норм. Постійно відвідую.Рекомендую.”
Знайдено 3 результатів
“Товари з дотриманням термінів придатності. Персонал завжди уважний та привітний. Магазин під час карантину дотримується всіх санітарних норм. Постійно відвідую.Рекомендую.”
“Добрий день, люблю цей магазин. Заходжу часто, великий вибір круп , приправ, олії, консервів, молочних продуктів, дуже рідко знаходила просрочку, за звичай все свіже. Пригнічують тільки ціни, які завжди зростають, а скидки такі маленькі що вже не хочеться ними і користуватися.”
“Дуже задоволена цим маркетом, хоча буваю дуже рідко .Але все влаштовує.Коли почала працювати кулінарія та пекарня тут, дуже задоволена . Все сподобалося .Всім працівникам. ДЯКУЮ.А особливо за знижку у вечірній час після 20:00.”