Огляд каталогу
- 613 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 613 результатів
Перегляньте медично у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 613 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 21,366 відгуків та оцінок.
“Видаляла зуби мудрості в дані клініці, і залишилася дуже задоволена! Все пройшло на високому професійному рівні. Лікарка детально пояснила кожен етап, була уважна і турботлива)) Реабілітація теж минула без ускладнень, завдяки грамотним рекомендаціям. Дякую за якісну роботу та комфортну атмосферу! Рекомендую!”
“Best service. Відчуття найліпшого сервісу на Харківщині. Атмосфера й майстри причудові!”
“Велика шана та подяка лікарю! Правельно та швидко встановлений діагноз, вірне лікування. Найкращий дерматолог у нашому місті. РЕКОМНЕДУЮ всім у кого є сумніви.”
“Дякую за майстерну підрізку кігтів норовливій сибірській кішці Я думала вона всіх зїсть , але на прийомі ії наче лікар чарівник загіпнотизував і вонасиділа спокійна, тепер після манікюру ми можемо спокійно жити з нею без страху бути подряпаними.”
“Уже більше року користуюся послугами барбершопу State Road, перше що хочеться відмітити це атмосферу закладу, інтерєю, музика, ввічливість персоналу, тут вас завжди пригостять смачною кавою, спитають як у вас справи, як пройшов день, атмосфера закладу настільки приємна що відчуваєш себе наче вдома. Крайній раз користувався послугами старшого барбера Маші. Вміє чітко підібрати зачіску під ваш стиль і зовнішній вигляд, надає професійні поради по догляду за волоссям і взагалі приємна людина і професіонал своєї справи. В загальному кожне відвідування це повний релакс і цілковите задоволення якістю послуг які надають працівники”
“"Хочу висловити щиру подяку ветеринарній клініці за професіоналізм і тепле ставлення до мого собаки Арчі. Прийом пройшов дуже гладко, а персонал був надзвичайно уважним і доброзичливим. Дякую за чудову допомогу!"”
“Велика вдячність медичному персоналу за професіоналізм, розуміння, терпіння і підтримку. Бажаємо миру і благополуччя вам і вашим родинам.”
“Дуже часто здаю аналізи в Сінево у місті Суми. Скажу чесно, ніде не бачив таких привітних і доброзичливих працівників, все завжди на найвищому рівні. Дякую вам !!!!”
“Поштомат рулить, проходиш повз чергу і забираеш своє замовлення. В інших аптеках мережі в місті не зустрічав подібного.”
“Хороший магазин, все є що треба, навіть більше Рекомендую! Доступно пояснюють якщо щось запитати на рахунок приймання будь яких добавок.”
“Дуже привітливий персонал! Приємне й чисте приміщення. Це те місце в якому дійсно відпочиваєш на всі 100%! Приємним плюсом є те що зона спа в підвальному приміщенні, що в нас час є невідємною складовою спокою та безпеки. Всім максимально рекомендую до відвідування та відпочинку!”
“В аптеці працюють висококваліфіковані працівники, доброзичливі і толерантні дівчата. Завжди приємно відвідувати вашу аптеку, отримувати професійну та вичерпну консультацію щодо лікарських засобів. Так тримати!”
“Дуже приємний і кваліфікований персонал.”
Стоматологія у Сумах — це місце, де чисто і охайно. Персонал тут привітний, а лікарі чудові. Є комфортна зона очікування.
“Найдоступніші ціни в місті, хороше обслуговування”
“Дуже чудова клініка з прекрасним персоналом, всім задоволена.”
“Мені дуже подобається ця клініка. Ольга Ігорівна чудова людина і Лікар. Але на жаль, нещодавно, мені прийшлося звернутися до клініки з моєю собачкою Бонні з приводу того, що вона трясла вушками. Ми потрапили до нового "лікаря" яка перед прийомом не протерла оглядовий стіл на якому була розлита якась рідина. З приводу наших вушок "лікар" поставила купу діагнозів, але допомоги ми ніякої не отримали. Дуже прикро, що через таких новеньких і некомтентних "лікарів" я змушена залишати такий негативний відгук на адресу чудової клініки та Ольги Ігорівни, яка допомогла в лікуванні не одного мого домашнього улюбленця. Сподіваюся, що цей "лікар" зможе стати справжнім Лікарем в майбутньому.”
“дуже подобається, завжди хожу тільки сюди,гарне і швидке обслуговування”
“дуже подобається, завжди хожу тільки сюди,гарне і швидке обслуговування”
“Фармацевт дуже ввічливо обслужила. Підказала в виборі таблеток. Дякую!!!”
“Дуже приємний і кваліфікований колектив”
“Професійні ресепшн та лікарі. Проблему зі здоров'ям почули та вирішили. Дякую.”
“Ветеринарна клініка "Ветсервіс" залишила у мене найкращі враження! Досвідчені лікарі проявляють високий професіоналізм і щиру турботу про кожного пацієнта. Колектив вражає своєю привітністю та дружньою атмосферою, яка створює комфорт для власників і їхніх улюбленців.❤️ Особливо хочеться відзначити індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що є справжньою родзинкою цієї клініки. Я мала щастя проходити практику у "Ветсервісі" і щиро вдячна за можливість стати частиною такої чудової команди. Цей досвід навчив мене важливості професійного підходу та щирої любові до своєї справи. Щиро дякую всьому колективу клініки за їхню відданість і турботу.❤️ Рекомендую "Ветсервіс" всім, хто шукає найкращу допомогу для своїх пухнастих друзів! Я би поставила 10 зірок цій клініці, але тут є лише п'ять((”
“Все дуже добре, вічливі продавці то гарний вибір асортименту товарів, рекомендую”
“Чудовий - як спеціаліст - як людина. Однозначно, рекомендую”
“Користуюсь послугами центру вже не вперше. Все робиться швидко, я задоволена”
“Ще не була.но хочу після откликів зателефонувати завтра. Написала отклик, но переплутала адреси, видалила,якщо хтось читав, то там була вказана адреса,кому я писала(коло кафе Малевіча),а це зовсім у другому місці.”
“Супер. Всі дівчата доброзичливі та душевні. Все підкажуть. Супер. Я закохався .”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Сподобались лікар узд Редько Юлія Сергіївна і лікар окуліст Сумцова Ірина Георіївна. Також дуже ввічливий адміністратор!”