Огляд каталогу
- 68 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 68 результатів
Перегляньте посмішка у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 68 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 3,454 відгуків та оцінок.
“Гарний магазин, єдине, що напрягає - обмеження на вхід до магазину. Асортимент великий, продавці привітні, ціни приємні))”
“Мені дуже сподобалося лікування та протезування в цій клініці!! Також було видалення зубів. Все на найвищому рівні! Дякуємо Вам величезний Сергій Миколайович! Все було зроблено швидко, якісно та безболісно. Рекомендую! Ще раз дякую)))”
“Хороший магазин, привітний і чуйний персонал, обслуговування на 5 +! Рекомендую!”
“Спасибі величезне Олені Сергіївні, Надії, Ользі, Олегу Петровичу, Юлії, Володимиру Петровичу, Наталі та Яні. Результатом я дуже задоволена та щаслива, що звернулася саме до Вас. З наступаючими Вас святами. Здоров'я, миру та процвітання.”
“Професійний, приємний і чуйний лікар. Робить все швидко і якісно. Дають консультацію як по телефону так і на місці, завжди знайде індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вобщем і цілому я рекомендую цей стомат кабінет))”
“Дивно, що немає відгуків. Поставив пломбу у 2000 році. Стоїть. Запитання є?”
Уважний лікар із «легкою рукою», який рятує складні випадки; швидка робота, адекватні ціни та рекомендації пацієнтів.
“Похід до стоматолога для мене був найстрашнішим днем в моєму житті. Для всіх, хто відчував ці почуття! Сміливо йдіть в цю клініку. Я завжди боялася лікаря стоматолога. При першому зверненні в клініку зрозуміла, що даремно боялася стільки років, дарма згаяла час. В результаті прийшла на консультацію до Циганової Наталії Яківні. За результатами лікування видно великий професіоналізм лікаря. Тут завжди знаходять підхід до кожного пацієнта. Дякую за увагу, доброту і турботу! Дуже комфортна і привітна атмосфера! Чистота !!) Завжди відчуваю себе в надійних руках! Повністю довіряю лікаря! А також окрема подяка асистентові лікаря Валентині Борисівні! Дуже добра, привітна і турботлива! Висловлюю щиру подяку всьому колективу клініки! Ви робите людей щасливішими! Дякую вам за це! Благополуччя, успіхів у роботі, Божих благословінь! Рекомендую !!!!”
“Мій син, йому 19 років має дуже великі проблеми з зубами. Ще більша проблема- це їх лікування. Він має де-які психологічні розлади по причині війни, і не кожен стоматолог може знайти до нього підхід. Він до сьогоднішнього часу жив в Одесі разом з мамою і татом. Але, ми військові, і нам прийшлось його відправити до бабусі в місто Ромни. В Одесі я двічи йому ремонтувала зуби в приватній клініці, але результату це не дало. Викинула купу грошей. Почала шукати клініку в Ромнах. Де- які роменчани мене відмовляли від клініки "Медгарант"- типа не якісно, дорого. Але після того, як моєму сину знайшли в цій клініці лікаря, який, по-перше знайшов підхід до нього, врятував два зубчика, і зробив так,що моя дитина сама нагадує бабусі про відвідування стоматолога, хочу сказати тим,хто пише негативні відгуки про цю клініку: в Одесі я заплатила вдвіче більше за один зуб і результату нуль, тому можу стверджувати на власному досвіду-ціни супер!По- друге: особистий підхід до кожного пацієнта і назначають лікаря згідно психологічного стану кожного пацієнта, що говорить про їхню досвідченність і високу кваліфікацію. По- третє- завжди чемні і підлаштовуються до кожного пацієнта особисто, тобто, якщо є потреба, то приймають раніше, ніж назначили. Я дуже вдячна лікарям цієї клініки, особисто Сидоренко Ірині Ігоривні, буду в цій клініці повністю лікувати і відновлювати зуби свого сина, а при можливості і сама б хотіла лікувати саме тут свої зуби. Дякую вам, шановний " Медгарант". Бережіть себе.”
“Дівчата великі молодці (ручки золоті)! Кава чудова!! Дуже приємна атмосфера, завжди зустрічають із посмішкою та допоможуть з вибором напою!! Бристот прекрасний) Однозначно рекомендую!”
“Відмінно! Залишилася дуже задоволеною. Вже 2 роки пройшло після установки пломби - ніяких нарікань немає.”
“Гарна клініка. Лікуюсь тут не перший раз. Дуже вдячний молодій, тендітній дівчинці лікарю, Аліні Владиславівні. Впевнено і професійно вирішила мої проблеми і надала рекомендації. Дякую!”
“Все супер, а шаурма ситна і смачна так ще не какаєо там з Харкова а як прямий для багатих, але Шаурма стала щось поменше, пам'ятаю що колись у вас купив шаурму вона була ситніша і більше прямий розміром як 1л пляшка, якби робили шаурму величезну”
“Лікування зубів на гідному рівні тут працюють професіонали своєї справи. Дуже задоволений якістю роботи. Окрема подяка Бондаренко Ірині Станіславівні та Шейку Вадиму Віталійовичу”
“Приємний у спілкуванні доктор, бере трубку телефону, а не корчить зайнятого з себе, сьогодні ставив пломбу і чистив камені, пломба без уколу 350, камені почистив за 500 грн. поки задоволений”
“Хороша клініка і привітні лікарі”
“Хочу відмітити, що в даній пекарні на Лущпи,23, адекватний, приємний і привітний персонал, що, на відміну від інших пекарень даної мережі, рідкість. Беру тут зранку крем-супи на обід або вівсянку солону, і каву. Все подобається, щодо випічки,то я не фанат”
“Обслуговуюся в цій клініці більше 30 років і задоволена лікарями, які мене обслуговували. Окрема вдячність моїй лікарці Даниловій Олені та хірургу Дудці Дмитру за їхню ювелірність в роботі,відданість та терпимість у їхній нелегкій справі! Дуже б хотілося, щоб клініка працювала і в вечірні зміни, адже не всі в змозі прийти зранку, бо теж працюють.”
“Чудовий стомат. клініка! Я та моя сім'я є їхніми клієнтами протягом довгих років. Проблем не виникало! Кваліфіковані фахівці знають свою справу, чудове поводження з клієнтами, прийнятні ціни!”
“Олена Юріївна це кращий лікар до якого я звертався з приводу лікування і пломбування зубів”
“Рекомендую всім, що зробили дуже якісно. Дитині 8 років навіть сподобалося) Були в лікаря Влада Володимировича, майстер своєї справи.”
“Видалила сьогодні зуб мудрості який почав рости в щоку і вже була рана. Потрапила до лікаря Бублик В.О., зуб видалив швидко і безболісно, дуже задоволена його роботою! Дякую!”
“Все сподобалось! Бувала тут неодноразово. Зараз лікарі змінились, працюють молоді дівчата, уважні, професійні, все пояснюють і прекрасно роблять свою справу. Рекомендую.”
“Лучшие бургеры в Сумах, что я пробовал. А учитывая цену и качество продуктов (всегда свежак), то это 5+++. Всякие, симбиози, сафари, блинки и рядом не стоят..Странно, что очередей больших нет, но это и хорошо:) п.с. именно возле "Дружбы", про другие не знаю.”
“Інна дуже чуйний майстер з золотими руками!!!Клініка на належному рівні якості!!! Я раджу”