Огляд каталогу
- 166 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 166 результатів
Перегляньте рецепти у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 166 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 25,782 відгуків та оцінок.
“Замовляю в Суші мастер вже раз 50 як мінімум, все дуже гарно, не знаю що не подобається людям які пишуть погані відгуки, на рахунок васабі та імбиру, якщо замовляємо навіть 2 порції суш, завжди к другій порції кладуть ще одну порцію і васабі і імбиру, завжди скільки порцій було суш стільки і імбиру і васабі. Суші дуже смачні, мої улюблені ще запечені з лососем це просто любов, дуже рада що є такий ресторан, по іншому сказати навіть не можу. Дякую”
“В йога студії "FELIZ" займаюсь не так давно, але хочеться відмітити професіоналізм і підхід до кожного. Тренер Віта - це людина, до якої хочеться йти, вона враховує індивідуальні особливості кожного, дуже доступно пояснює. Година практики проходить непомітно і ефективно. Однозначно рекомендую!!!”
“В Сумах вже рік, кращої кави ніж тут поки що ніде не пив.”
“Дякую мовній школі Green Apple що зацікавили мого сина підлітка вивчати англійську мову! Восени ми до вас повернемося. Однозначно рекомендую!”
“Чудова консультантка Анна, чудовий сервіс, дуже задоволені покупкою❤️ дякую!”
“Шикарна колиба, смачна їжа,ціни доступні, воздух тут неймовірний”
“В цілому все просто чудово, одне але - це не те місце де можна виспатися. Двері дуже тонкі і всю ніч штось шари ся туди сюди по коридору, щось стукає і грюкає.”
“Давно хотіли придбати домашню коптильню. Друзі порадили магазин Smoke House. Консультант Роман усе показав і розповів, тому сумнівів ніяких не залишилося. Приїхали додому і вирішили одразу курочку зробити. Тільки подивіться яка вона вийшла супер, соковита, ароматна і шикарний колір. Сміли того ж дня)”
“Поштомат рулить, проходиш повз чергу і забираеш своє замовлення. В інших аптеках мережі в місті не зустрічав подібного.”
“Обожнюю цю кавʼярню, завжди смачна кава, макаруни і затишна атмосфера”
“Дякуємо за смачну випічку, вражена кількістю начинки, куштувати пиріжок із смородиною і равлик із маком. Рекомендую всім, дуже смачно. Прийдемо ще...”
“Новий заклад у центрі міста. Поєднує несумісне в одному будинку: тут тобі поїсти, випити і повеселитися, і фітнес і сауна! Хоча, можливо, хтось так і виходить відпочивати. Середній чек на особу 500 грн. Оформлення страв художнє.”
“дуже подобається, завжди хожу тільки сюди,гарне і швидке обслуговування”
“Завжди смачна кава, і приємно коли пам'ятають яку каву п'ю !”
“Дуже сподобалося саме в цьому маркеті те, що великий асортимент товару. Тому що знайшла саме в тому кольорі товар в якому хотіла. І через це хочеться заходити кожного дня.”
“Дуже приємний і кваліфікований колектив”
“Два рази на тиждень замовляв сет філадельфія 50/50 – роли просто бомбічні. Сподобалися набагато більше, ніж в інших закладах Шостки та Києва, однозначно рекомендую.”
“Дякую суши фреш за неймовірну смакоту!!!Все дуже сподобалося, дітки залишилися в захваті!!!!Рекомендую”
“Хоррший вибір продуктів та морепродуктів, свіжа випічка, різноманітна готова їжа, чистенько! Приємно вражена! Класний персонал!”
“Приємний персонал. Завжди все свіже”
“Фармацевт який мене обслуговував,най кращий ,завжди допоможе,прислухається,і приємно повертатись до цієї аптеки а головне до цього фармацевта.”
“Гарне обслуговування, приємний персонал, іноді бувають черги, але то не проблема бо є самокаса:)”
“Хочу висловити подяку колективу аптеки та зокрема завідувачці. Ніде не міг знайти ліки, підійшов до дівчаток, вони замовили для мене і вже наступного дня я зміг його забрати. Працюють швидко та професійно.”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Гарна атмосфера, смачна кухня, дуже швидке і якісне обслуговування. Офіціант Даня ( так він представився) обслуговував швидко, якісно і гарно!@@@”
“Улюблена піцерія! Завжди все смачно, гарна подача, є сезонні страви, турботливі офіціанти!”
“Дуже смачно! Дуже якісно і чисто”
“Смачно, недорого, величезні порції”
“Чистенько, гарненько, і все є!!! Бюджетно! Рекомендую!”