Огляд каталогу
- 49 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 49 результатів
Перегляньте свіжа їжа у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 49 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 7,161 відгуків та оцінок.
“Замовляв доставку, сет ролів та одну піццу, по часу можливо хотілося трохи швидше, але сама піца не охолонула та була смачною. Суші теж були смачні.”
“Напевно найкраща, ну або одна з найкращих кав'ярень міста. Завжди смачна кава, привітний і дуже уважний бариста. Невелике приміщення, але як на мене фішка в тому щоб взяти каву та піти до озера прогулятися”
“Гарненька Грушка..)) Зручне розташування та гарний асортимент!!!!”
“Брали суши в осама, просто в захваті. Смак неймовірний. Серед усіх місць в Охтиркі де можно замовити суші, я б рекомендувала осама.”
“Дуже комфортне місцеଘ( ˊᵕˋ )ଓ”
“Місце, де можна отримати справжнє задоволення від кави. Є сніданки, смачні десертики та смаколики.”
“Номер 1 у моєму рейтингу. Мабуть найсмачніша кава) Багато варіантів напоїв, порадувало наявність baby menu! Є можливість перекусити (хот-дог та десерти), зарядити телефон та скористатися вай-фаєм.”
“Дякую суши фреш за неймовірну смакоту!!!Все дуже сподобалося, дітки залишилися в захваті!!!!Рекомендую”
“Дуже смачні роли та суші, швидка доставка. Ціни топ, буду заказувати ще!”
“Дуже смачна кухня,якісне обслуговування. Завжди свіжі квіти в залі.Для діток класна гральна зона.Pet friendly! Ціни дуже низькі для страв такого рівня. Смачна кава і десерти.Самі смачні профітролі в місті.”
“Завжди смачна і свіжа продукція. Ввічливі продавці.”
“Відмінно. Смачно і економно. Смак як вдома”
“Моя найулюбленіша булачна в місті. Тут завжди смачні та свіжі тістечка, торти, хліб, в основному – виробництва Сумської Паляниці. Булочна коштує тут так багато років, що стільки ще немає багатьом молодим городянам, а якість залишається все-таки високою. Є оплата банківською карткою. Є продуктові товари, крім випічки. Можна замовити торти. Усередині є термінал самообслуговування ПриватБанку.”
“Відмінний магазин мережі Пані: великий асортимент побутової хімії, товарів для догляду за тілом, для гігієни, косметика. Завжди ввічливий і привітний персонал. Бувають цікаві акції. Є термінал. Є пандус спільний з продуктовим магазином поруч.”
“Найкращий супер маркет в місті Суми, свіжі продукти завжди і великий вибір”
“Висловлюємо свою велику вдячність від громадської організації з м.Харкова. Замовляли послуги кейтерингу. Гарний асортимент, смачна продукція, кава чудова, сервіс на найвищому рівні. Особлива вдячність за оперативну організацію замовлення від сьогодні (вечір) на завтра, бо у нас стався форс мажор з іншими виконавцями даної послуги. Ще раз щиро дякуємо! Успіхів та розвитку Вам!))”
“Нормальні ціни, інтер'єр сподобався.”
“Чудове місце, і гарний персонах живу поруч, майже коного вечора заходжу купувати продукти. всим задаолений, рекрмендую і тут доволі приємні ціни!”
“Дуже світло,чисто,гарно,просторо”
“Не зовсім добре. Продавець грубувато відповідала покупцям.”
“Доволі непогана торгівельна точка. Великий вибір товарів господарчих та продуктових. В наявності завжди м'ясо та сало, за цінами нижче аніж на ринку. Також великий вибір фруктів, сухофруктів, спецій, східних солодощів. Присутній термінал для безготівкових розрахунків. Завжди привітний та уважний персонал магазину.”
“Беру тут морожену риба, демократичні ціни гарна якість..”
“Фініки у азіатіа беру. А наші не вміють торгувати. Якісь емоційні і крикливі як у себе в колгоспі”
“Пам'ятаю цю кафешку ще у стилі типу велика палатка Чернігівського. Стало набагато краще! Ще й WiFi є. :)”
“швидкий, оперативний сервіс доставки, відповідальні співробітники :)”
“Дуже приємне місце, смачна кава (хоч і з апарату) десерти неперевершені, рекомендую)”
“Гарне обслуговування, затишне місце для відпочинку.”
“Продуктовый магазинчик з помірними цінами, є банкомат, термінал і айбокс. Також можно випити кави, персонал привітний, обслуговують швидко і вічливо.”
“Подача швидка , замовляв борщ- подається разом з смачнющим салом та часником , порція велика . Дуже сподобались привітливі офіціантки та інтерʼєр ресторану . Обовʼязково прийду ще не раз .”