Дом Пива
“Хороший персонал, завжди на позитиві”
Знайдено 6 результатів
“Хороший персонал, завжди на позитиві”
“Смачно, затишно, недорого, привітний персонал”
“Гарний пивний магазин. Є і пиво, і кілька видів сидру. Величезний вибір рибних закусок. Обслуговування на відмінному рівні, все швидко. Також є знижкова картка.”
“Відпочивали в цьому закладі не вперше, все сподобалось, смачна їжа, швидко готували, уважні офіціанти, єдиний мінус - в залі прохолодно”
“Не знаю, як іншим покупцям, але нам подобається саме цей магазин. Не знали який сидр взяти - продавець все розказала, навіть дала скуштувати. Закуску смачну теж без проблем підібрали. Єдиний що - в магазині дуже холодно”