Огляд каталогу
- 162 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 73% З відгуками
- 62% З фото
Знайдено 162 результатів
Перегляньте співпраця у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 162 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 6,719 відгуків та оцінок.
“Дуже хороший інтернет-магазин, посилку відправили швидко. Приємні ціни і обслуговування. Все сподобалося, будемо замовляти ще.”
“03.02.2025 було оперативне втручання. Щиро дякую лікарю відділення гінекології Гвоздецькому Ярославу Миколайовичу за професіоналізм, підтримку та чуйність. Щиро дякую медсестрам, які після операції кожні пів години заходили до мене в палату. Бажаю миру, процвітання та здоров'я усьому колективу.”
“В цьому ліцеї готують професійних офіцерів. Гордість України.”
“Ганна - тонко бачить фахівець. У терапії вона тонко відчуває стан і думки клієнта. З нею ми пройшли найглибші досліди пренатального періоду та родової системи. Завдяки Ганні деякі невидимі внутрішнім поглядом галузі життя раптово наповнилися змістом і натхненням і приємно виступили на передній план. Розумниця!! Спасибі.”
“За підтримки Інформаційно-методичного центру Управління освіти і науки Сумської міської ради (ІМЦ) 26 січня у Сумській гімназії № 1 (вул.Засумська,3) відбулася фінальна гра обласного молодіжного інвестиційного фестивалю «Фінансова грамотність» серед учнівської молоді.”
“Сам зараз вчуся школа крута 5/5 але деякі вчителі кричать без приводів ..”
“Хороший сервіс, і приємно працювати з такими Людьми!”
“Один з найкращих НВК у місті. Вихователі з нянями докладають багато зусиль над вихованням. Завжди доглянутий майданчик. Директор закладу не стоїть на місці, а намагається удосконалювати приміщення. Діти завжди під наглядом. Група логопедії за 4 роки виходить на рівень з іншими групами.”
“Дуже дякую за персоналізований підхід до студентів! Це круто!”
“Красива аудиторія, в якій приємно знаходиться. Зручні стільці, є мультімедійка.”
“Приємний персонал, широкий вибір продукції.”
“Доброго вечора. Бажаю залишити відгук про дитячу лікарню. Я вдячна персоналу за їх професіоналізм,чуйність,відданість своїй праці. Ми нещодавно лікувалися на стаціонарі в ЛОР відділенні,та ХІРУРГІЧНОМУ відділенні повністю весь персонал ввічливі,турботливі,люди знаходяться на своєму місці. Жукова Валентина Іванівна завідувач ЛОР відділенням лікар від Бога,лікувала моїх дітей,професіонал своєї справи. Лікар хірургічного відділення Бульченко Олександр Михайлович ЛЮДИНА яка врятувала мені сина я йому за це дуже вдячна.Для лікарні хочу побажати миру,злагоди,вдячних пацієнтів. Дякую вам за вашу працю.”
“Доступні ціни на медикаменти! Поруч з обласною лікарнею та онкодиспансером. В наявності всі хіміопрепарати за низькими цінами !!!”
“Колись давно випускали прекрасні електрода "Legend". На жаль Legend стала легендою. Коли дізнався, що зникають - знайшов лише парочку в залишках. Дякую за них!”
“Найкращі вихователі із всіх садочків, де ми були. Особливо хочу відмітити Ірину Іванівну з молодшої групи. Знаходить підхід до кожної дитини, чуйна, добра та дуже любить діток. Завдяки їй наш малюк з радістю відвідував садочок. Побільше б таких вихователів!”
“Дякую Максиму за шикарний підбір туру!”
“Відмінна меблі за доступною ціною”
“Дякую Ганні Іванівні за допомогу з оформленням спадщини. Усе чітко, швидко та якісно. Дуже приємна в спілкуванні.”
“Був на консультації нейропатолога Хажанець Тетяни Георгіївни, прийшов з результатами МРТ, все розібрали по полицях, ввічливо, доступно, рекомендю для звернення.”
“Дуже задоволені вибором садка. Прекрасний сад та чудова атмосфера. Затишно і чисто, тепло. Вихователі професіонали своєї справи.”
“Дуже толкові спеціалісти. Об'їздив недомайстрів по ремонту дизельних форсунок , приїхав сюда майстер відразу знайшов проблему, в боксах чисто, дороге обладнання. Однозначно рекомендую!”
“Супер-продавець, який пропонує якісне взуття за адекватними цінами! Купую вже не вперше. Дуже подобається, що продавець надає відеоогляд обраної моделі і всі точні заміри. Задоволена і рівнем обслуговування, і покупками на всі 100%. Рекомендую до співпраці!!!”
“Гарний і гарненький діт. садок.”