Огляд каталогу
- 826 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 826 результатів
Перегляньте страви у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 826 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 163,088 відгуків та оцінок.
“Багато доріжок для гри, є де перекусити, як на мене трохи гучно.”
“Чудова кав'ярня-піцерія, гарний інтер'єр, є бенкетна зала, диванчики, столи, літня тераса . В меню є страви з молекулярної кухні. Гарне обслуговування, демократичні ціни. Рекомендую!”
“Затишне місце з численними оригінальними смаколиками. Також є що й поїсти більш ґрунтовного. Обслуговують швидко та ще й Reikartz готель дає знижку. Приміщення світле й чисте.”
“Відвідали перший раз, приємно задоволений гарним обслуговуванням. Кухня: люлякебаб супер, шурпа супер, два види піци смакота, кава смачна. Подяка офіціанту Олесі. Рекомендую цей заклад. Доповнення через чотири місяці з сім'єю зайшли повечеряти все дуже смачно, гарячий салат, овочі гриль, картопля, піцца, а дисерти смакота. Подяка майстерному повару супер! Приємно відпочити на літній терасі, приємна атмосфера. Гарних відвідувачів і розвитку" Албіону"”
“Купували матрац Зефір Лейзі Сливки. Дякую велике Олені, все розповіла, допомогла з вибором моделі. Незважаючи на нестандартний розмір, замовлення виготовили дуже швидко. Матрац сподобався, і не твердий, і не м'який, те, що потрібно, спина не болить і сон солодкий)) Оленка, з наступаючим! Усього найкращого, успіхів та процвітання!”
“Спасибі Вам що допомогли на відстані побалувати смачненьким мою кохану! Передала, що все було свіже і дуже смачне! І кур'єру окрема подяка! Передав все як треба передзвонив і розповів яка реакція була у коханої! До нових змовлень.”
“Зайшли з мамою на каву. Вирішили спробувати маленьку піццу- були дуже здивовані її розміром- вона була зовсім немаленька (як бонус) та смачна. Замовили салат з пропозиції ланчу, кавусю та коктейль. Обслуговування було швидке. Все сподобалось. Класне співвідношення ціни та якості. Дякуємо”
“Замовляли суші для компанії. Дуже ввічлива дівчина у телефонному режимі порекомендувала спробувати сет Сакура від шефа, за що ми їй вдячні. Дуже смачний, а головне ситний сет. Потішила величезна кількість начинки. Привезли дуже швидко, як і обіцяли. Ще раз дякую, будемо замовляти ще й рекомендувати друзям!”
“Сьогодні знов відвідав цей заклад, дуже радий що повторно відкрились.В середині затишно та красиво, не зважаючи, що дитяча зона стала на багато більше та цікавіша, вона перестала заважати через те, що її відокремили від основного залу. Їжа сподобалась: паста насичена та не суха, сирники ніжні з лимонною ноткою як раніше, м'ясо соковите та дуже смачне. Обслуговання не погане та привітнє, є деякі недоліки але видно, що персонал старається і працує над помилками.Впевнений що у майбутнєму все стане тільки краще, тому обов'язково завітаю ще”
“Дуже сподобалося на вихідному дні в KFС м. Суми. Дуже смачно, гарний персонал, та допомога у виборі харчування.”
“Я просто в захваті від цього ресторану! Обслуговування тут на найвищому рівні — офіціанти неймовірно уважні та ввічливі, завжди посміхаються і роблять усе швидко та професійно. Відчувається, що вони щиро дбають про комфорт гостей. Атмосфера закладу дуже приємна та затишна, а страви готують смачно і красиво подають. Я залишилася надзвичайно задоволена своїм візитом і з радістю рекомендую цей ресторан усім своїм друзям і знайомим. Тут хочеться повертатися знову і знову!”
“Привітний продавець, лояльні ціни)”
“Місце, яке зачиняється пізніше за інші, і відчиняються раніше за інші. Дружній та ввічливий сервіс”
“Незважаючи, що заклад знаходиться в прифронтовій зоні, де майже весь час лунає повітряна тривога в ньому можна забути про весь хаос навкруги! Смачна їжа, обслуговування на вищому рівні, приємна атмосфера, де спокійно та затишно!! Від душі рекомендуємо даний заклад для відвідування ❤️!!!”
“Мій син святкував свій день народження з друзями в даному закладі!!'Смачні блюда,сервіс на вищому рівні,дуже доброзичливий та уважний персонал,красивой зал,все супер,дитина задоволена!!Бажаю вам миру,процвітання,багато гарних клієнтів!!!Дуже вдячна!!!”
“Все в рамках готелю. Тобто окремо я б туди не пішла. Але в форматі готелю все ок.”
“Дуже смачно готують,затишно,рекомендую”
“Бронювали через booking.com одномісний номер. Дуже ввічливий адміністратор та персонал загалом привітний та ненав'язливий. У номерах чисто та охайно.”
“Завжди смачна і свіжа продукція. Ввічливі продавці.”
“Затишне місце, привітний персонал, дуже смачні пельмені ))”
“Чудовий готель з дуже привітним персоналом! В номері чисто, присутні одноразові тапки та шампунь/мило. Є можливість досхочу поїсти - їжу можуть принести одразу в номер! Рекомендую!”
“Гарна піца, завжди вчасно роблять молодці”
“Дуже смачно, гарно і привітна атмосфера. Але майте на увазі, що порції величезні!”
“Чудове затишне місце з відмінною кухнею та приємними людьми)))!!!”
“Чудове місце) все завжди свіже, неймовірно смачне. Персонал - привітний, завжди допоможе з вибором, підкаже)) Атмосфера - затишна. Єдине побажання - залишайтесь такими ж крутими і розширюйте свою мережу!”
“Чудове місце для відпочинку з друзями, є міні-отель та сауна. Також високопрофесійний персонал та досвідчений кухар зробили моє перебування тут незабутнім! Дякую”
“Рейтенги не брешуть, піцца тут смачнюча”
“Вчора завітали до ресторану, давно планували тут побувати. Атмосфера закладу сподобалася, є відчуття справжнього затишку, де можна розслабитися і насолодитися вечором. Обслуговування було на високому рівні – офіціанти привітні, уважні, і завжди готові допомогти з вибором страв. Меню різноманітне, все виглядало дуже апетитно і зі смаком, було дуже смачно, сподобалися абсолютно усі замовлені блюда. Загалом, вечір пройшов чудово, і ми точно повернемося в цей ресторан знову!!!”
“Табір літнього відпочинку та оздоровлення для школярів. Знаходиться в сосновому лісі на Барановці. Дітям подобається відпочинок в цьому таборі.”