Огляд каталогу
- 147 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 147 результатів
Перегляньте суши у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 147 результатів у Сумах. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 75,618 відгуків та оцінок.
“Хороше обслуговування. Персонал завжди привітний”
“Відмінний сервіс, дякую майстру Ігорю”
“Цікаве і різноманітне меню, завждм є різні категорії страв на будь-який смак. Чудова літня тераса.”
“Шаурма відмінна, є столик де можна влаштуватися і швидко її з'їсти. Дівчина цікавиться чи треба гірчицю, гостру чи ні дуже корисно, т.к. замовляючи всією родиною – дитині негостру треба, можна забути. Підходиш, замовляєш, пробігся ринком - уже готово.”
“Персонал привітний тільки коли у них Є настрій.дуже часто там буваю,продукти свіжі,завжди чисто”
“Ідеальне місце для недільного обіду.”
“Чудове кафе, яке повністю відповідає своїй назві! Затишне та тепле. Персонал дуже милий та уважний :) Ми чудово провели час на Дні народження у тісному сімейному колі. Велике дякую!”
“Тут завжди можна відпочити після прогулянок по магазинах і дуже смачно поїсти. Приємно що у меню є страви, якими можна смачно насититися під час Посту. Доброзичливе і швидке обслуговування. Красива подача страв з розумною черговістю. Просто хороший кави часто не дає пройти повз”
“Дуже смачно, ситно, поживно, недорого і хочеться повернутися що б насолодитися незабутнім смаком їжі, яка подається і бадьорить смаком і ароматом кави”
“Супер, дуже смачно, для Сум цей заклад добрий, з нормальними цінами, раджу сходити та спробувати плато "Риба гриль"”
“Все чудово! Не забудьте замовити бум бургер”
“Лучшие бургеры в Сумах, что я пробовал. А учитывая цену и качество продуктов (всегда свежак), то это 5+++. Всякие, симбиози, сафари, блинки и рядом не стоят..Странно, что очередей больших нет, но это и хорошо:) п.с. именно возле "Дружбы", про другие не знаю.”
“Дуже смачна піца. Завжди беру лише тут. Нещодавно брали новинки, дуже сподобалася піца "Цезар". Дівчаткам велике спасибі)”
“Дуже гарне відношення дуже смачно приємний молодий паріньок ідуть кожному клієнту на уступки дуже зручно все дуже якісно готувалося і все на гарному рівні для Недригайліва ця точка просто супер дуже гарна атмосфера прохолодно я дуже дуже взахваті віт цієї точки сам з Тернополя і вперше бачу таке гарне ставлення до людей.”