Огляд каталогу
- 83 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 83 результатів
Перегляньте суші піца у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 83 результатів у Сумах. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 49,729 відгуків та оцінок.
“Подача швидка , замовляв борщ- подається разом з смачнющим салом та часником , порція велика . Дуже сподобались привітливі офіціантки та інтерʼєр ресторану . Обовʼязково прийду ще не раз .”
“Дуже добре: швидка доставка, ідеально смачно. Буду замовляти ще”
“Замовляв не одноразово суші, піцу і бурито, все дуже сподобалося і дуже смачно, приходитиму частіше, всім рекомендую цей заклад)”
“Робив замовлення хотів забрати на самовиніс бо було по дорозі. Оператор приємно здивувала, коли сказала, що на самовиніс -20 % знижки. Не лише нереально смачно, а ще й вигідно.”
“Прекрасний ресторан, смачна їжа”
“Вперше замовили суші у "Дари моря". Смачно! Вчасно! Бюджетно! Дякуємо від усієї сім'ї!!!”
“Дуже добре організований простір.”
“Цікаве і різноманітне меню, завждм є різні категорії страв на будь-який смак. Чудова літня тераса.”
“Ідеальне місце для недільного обіду.”
“Дуже смачно, ситно, поживно, недорого і хочеться повернутися що б насолодитися незабутнім смаком їжі, яка подається і бадьорить смаком і ароматом кави”
“Все чудово! Не забудьте замовити бум бургер”
“Круто провели час з сімʼєю. Смак блюд просто вау! Ціни ідеальні! Атмосфера класна та енергійна. Ідеальне місце щоб розслабитись та відпочити.”
“Лучшие бургеры в Сумах, что я пробовал. А учитывая цену и качество продуктов (всегда свежак), то это 5+++. Всякие, симбиози, сафари, блинки и рядом не стоят..Странно, что очередей больших нет, но это и хорошо:) п.с. именно возле "Дружбы", про другие не знаю.”
“Дуже смачна піца. Завжди беру лише тут. Нещодавно брали новинки, дуже сподобалася піца "Цезар". Дівчаткам велике спасибі)”
“Дуже гарне відношення дуже смачно приємний молодий паріньок ідуть кожному клієнту на уступки дуже зручно все дуже якісно готувалося і все на гарному рівні для Недригайліва ця точка просто супер дуже гарна атмосфера прохолодно я дуже дуже взахваті віт цієї точки сам з Тернополя і вперше бачу таке гарне ставлення до людей.”