Огляд каталогу
- 1,322 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 1322 результатів
Перегляньте якісний у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,322 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 123,201 відгуків та оцінок.
“Що я Вам хочу сказати, що Ви наробили дівчатка... Я в шоці! В захваті від Вашої роботи!!! Рекомендую і буду всім тільки Вас рекомендувати, Ви реально професіонали своєї справи. Я звернулась до Вашої компанії з приводу чистки дивану, був в жахливому стані, паста з ручки, бруд... Самостійно я спробувала почистити його, я тільки наробила шкоди, розтерла цей бруд, "викинула" кошти на миючі засоби. Дякую Вам, Ви зробили своє діло на всі 100 %. Дуже супер, Ви круті!”
“Я максимально рада що знайшла цих людей, перед ними був поганий досвід, іншого майстра. Дякую Івану за швидкий в якісний ремонт пральної машини. Максимально рекомендую”
“Замовляла переклад документів з польської мови в цій агенції вперше. Все зробили дуже швидко і якісно,завірено нотаріально.Рекомендую.”
Надає послуги тонування та бронювання автомобілів. Фахівці виконують роботи швидко та якісно, зокрема встановлюють антигравійні поліуретанові плівки для захисту передньої частини кузова.
“Мій найулюбленіший магазин нижньої білизни у нашому місті. Дівчатка завжди привітливі та допожуть з підбором розміру. Дуже великий асортимент товару, як нижньої білизни так і парфумів, містів, лосьойонів для тіла, блисків для губ.”
“Дуже дякую хірургу Василю Івановичу! Видаляла 2 зуби мудрості (складні випадки), все пройшло чудово. Золоті руки у лікаря. Рекомендую!”
“Пацани загалом хлопці. Якісно. Швидко. Недорого.”
“Все дуже гідно. Сильні механіки. Реальні ціни та відмінна якість робіт.”
“Загалом хлопці працюють добре. Оперативна доставка, як правило, протягом доби. Поки з ситуаціями повернення не стикалося, прокоментувати не можу”
“Я дуже вдячна вам за вашу роботу, все швидко і якісно! Зробили переклад за 2 дні, на той час як інші заклади давали 5-9 днів. Це дійсно бюро термінових перекладів!”
“На участку в селі у батьків постало питання заміни забору. Довго вишукували, питали, хто таким займається. Знайомі порадили звернутись на Тополянську 22,а в Сумах. Приїхали з розмірами, але більше нічого не знали. Нам допомогли з вибором матеріалу, порадили економне рішення ціна-якість. Замовили, і , по результату залишилися задоволені. Вивозили самі.”
“Хороші спеціалісти, які завжди знайдуть час та ваше авто”
“Приїжджав на діагностику ходової — хлопці чітко визначили причину стуку, замінили стійки стабілізатора. Все зробили за день. Приємно здивувала чесність, без зайвого нав'язування. Рекомендую.”
“Ремонтував плойку, всім рекомендую, працівники уважні. Жінка на прийманні товару дуже приємна.”
“Замовили акційний сет "Кілограм". Все сподобалось: обслуговування, смак, оперативність. Виправилися за запізнення сертифікатом на безкоштовний рол або піцу. Соєвого соусу було більше ніж достатньо, це приємно, також передбачені і вологі, і сухі серветки, що потішило. Отже, рекомендую цю доставку суш і піци однозначно у місті Суми. 5/5”
“Замовляю в Суші мастер вже раз 50 як мінімум, все дуже гарно, не знаю що не подобається людям які пишуть погані відгуки, на рахунок васабі та імбиру, якщо замовляємо навіть 2 порції суш, завжди к другій порції кладуть ще одну порцію і васабі і імбиру, завжди скільки порцій було суш стільки і імбиру і васабі. Суші дуже смачні, мої улюблені ще запечені з лососем це просто любов, дуже рада що є такий ресторан, по іншому сказати навіть не можу. Дякую”
“Звертався до "Автоальянс Суми" для ремонту мого Peugeot — залишився повністю задоволений! Роботу виконали якісно й у встановлені терміни. Окремо хочу подякувати консультанту Сергію — все чітко пояснив, допоміг розібратися з деталями ремонту, був завжди на зв’язку. Приємно мати справу з професіоналами. Рекомендую!”
“Моя машина типу мотора, на якому не кожен художник хоче міняти ГРМ, рік тому був для мене випробуванням ето тому машина була для мене нова, мій перший дизелек ето, і був дуже засмучений, що все добре зроблено. Чекав майже місяць і майстер стояв над ним до завершення автосервісу тому що майстер ооооочень довго майстрував під капотом. А потім настала чергова зміна термінів, знайомі не просто обслуговували на цьому СТО порадили їхати туди. Хлопці швидко оцінили обсяг роботи та місце, щоб замовити потрібні запчастини. І ось, через кілька годин вже щасливого водія на улюбленому авто))))) До елітного сервісу хлопці ростуть звичайно більше, але як майстра своєї справи вони мене влаштовують на всі 100. Раджу всім сто просто!”
“Все, що шукав, допомогли знайти.”
“Відмінний сервіс, різноманітний вибір, лояльні ціни. Рекомендую цей магазин.”
“Всім доброго часу доби! Хочу подякувати за професіоналізм і виконану роботу компанію Helper DTP. 31.11.2020 моя машина потрапила в ДТП, все дуже просто їхав по своїй смузі перед пішохідним переходом що б пропустити пішохода я пригальмував і зупинився, а водій авто їхав ззаду в'їхав мені в задній бампер. Результат пом'ята ляда і лопнув бампер. Господар який винен в ДТП був без прав і взагалі у нього їх ніколи не було, страхова його "МЕГА Гарант", яка посилаючись на те що у водія немає прав на керування автомобілем відмовилася мені виплачувати компенсацію, надіслали лист з відмовою 12.02.2021. Далі я знайшов в інтернеті дану компанію і звернувся до адвоката Helper DTP Артему танцювальних 18.02.2021 по тел. розповів проблему він сказав, що цю проблему ми вирішимо протягом місяця. Скажу чесно були великі сумніви але я ризикнув, мені прислали договір все почитав, обговорили ще раз з адвокатом і підписав цей договір і в роботу вступили вже професіонали своєї справи. Сьогодні 17.03.2021 мені виплатили страховий збиток в сумі 9700 грн., Сума повністю перекрила витрати по ремонту з цього вдячний дуже цієї компанії. Всім рекомендую звертатися до них за допомогою, перевірені на особистому досвіді з цього можу сказати, що працюють чесно і якщо беруться за справу то доводять його до кінця.”
“Гарна кава, є з різними смаками, ціни середні. Також є різні чаї, доволі смачні. Рекомендую, гарне та затишне місце. Оплату картою приймають доречі)”
“Хлопці молодці. Розуміють, що роблять”
“Дуже люблю цю піцерію. Готують дуже смачно і швидко. Ввічливий персонал. Гарного вам бізнесу і адекватних клієнтів.”