Автодеталь
“Дуже гарно обслужили дякую військовим великі знижки”
Знайдено 9 результатів
“Дуже гарно обслужили дякую військовим великі знижки”
“Все супер. Увійшли в ситуацію, і дуже допомогли, якби не вони, ми напевно б ночували в місті, а так нам усе добре зробили. Дякую!!!!”
“Робили ходову – змінювали кермові наконечники, втулки стабілізатора. Хлопці молодці зробили швидко. Ціни прийнятні!”
“Добже працюють, задоволений майже повністю”
“Якісна СТО. Є мійка автомобілів. Шиномонтаж. В магазині можна придбати як запчастини так і речі для рибалки та відпочинку. Запашна кава.”