Кав'ярня "CoffeeMan"
“Кава найкраща в Сумах. Крім і круасан чудові. Позавчора, 1 червня, бух хлопчик на обслуговуванні, все прекрасно. Вчора, 2 червня, була інша зміна:кава гірша, явно підмішана робота, це чітко відчувається. І немає трубочок для напоїв . П'єр напій із стакан, а тобі на лице лід сипеться. І це все спокійно повідомляється, що трубочок немає. Поряд магазин Аврора, збігайте купить, копійки коштує, не губить репутацію закладу. 5 балів за позавчора, 3-за вчора, кш смачний був, ну це не заслуга персоналу.”