FISHka
“Купую товари у цій фірмі дуже давно. Завжди задоволена. Продукти свіжі, завжди та великий вибір. Спочатку з побоюванням купувала дешеві товари, боялася що й якість така сама, але ні, все дуже смачно, навіть дешеві ковбаси. Тепер ще й опція БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА не потрібно витрачати пів дня на чергу у м'ясному, потім у рибному, потім у молочному... Один раз беру і весь тиждень не думаю, що приготувати та чим урізноманітнити меню. Дуже рекомендую!”