Огляд каталогу
- 181 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 181 результатів
Перегляньте pharmacy в сумах у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 181 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 28,103 відгуків та оцінок.
“Приємні ціни, дуже смачний та свіжий товар, привітний продавець))”
“Сама нормальна аптека в місті. І самі адекватні фармацепт”
“Дякую за майстерну підрізку кігтів норовливій сибірській кішці Я думала вона всіх зїсть , але на прийомі ії наче лікар чарівник загіпнотизував і вонасиділа спокійна, тепер після манікюру ми можемо спокійно жити з нею без страху бути подряпаними.”
“Дуже рекомендуємо магазин якісного і сучасного одягу для будь-якого віку. Приємне і професійне обслуговування є запорукою задоволених клієнтів, якими ми є в цьому магазині!))))))”
“Увага змінено адресу магазину! Тепер він знаходиться в центрі міста по вул Робітнича, 79, при русі від Макдональдса по вул Ільінській повернути наліво за школою 13, неподалік магазин Рона Телефон за яким відповідають +380 68 103 1313”
“Професіональні працівники. Проконсультують та допоможуть вирішити всі проблеми вашого пухнастика. Щиро вдячна за рекомендацію таблеток "БІОсорб", тепер наш котик вільно ходить на лоток.”
“Самий смачний «тирамісу» в місті. Я палкий прихильник десерту, а тут ще й з вишнею, екстаз, коли буваю в місті обовʼязково за смачненьким сюди. І для діток є куточок з іграшками. Обслуговування гарне, і господарі дуже милі. На фото, вже поласував десертом, не втримався.”
“Найдоступніші ціни в місті, хороше обслуговування”
“Фармацевт дуже ввічливо обслужила. Підказала в виборі таблеток. Дякую!!!”
“Все дуже добре, вічливі продавці то гарний вибір асортименту товарів, рекомендую”
“Хороший магазин, ціни особливо за акціями радують.”
“Дуже сподобалося саме в цьому маркеті те, що великий асортимент товару. Тому що знайшла саме в тому кольорі товар в якому хотіла. І через це хочеться заходити кожного дня.”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Фармацевт який мене обслуговував,най кращий ,завжди допоможе,прислухається,і приємно повертатись до цієї аптеки а головне до цього фармацевта.”
“Купила шампунь по акції, задоволення незвичайне”
“Гарне обслуговування, приємний персонал, іноді бувають черги, але то не проблема бо є самокаса:)”
“Чудовий магазин із кваліфікованим та професійним персоналом. Завжди отримую консультації щодо різних товарів, особливо приємно бачити широкий асортимент ароматів. У магазині завжди чисто, дотримане правило "товар-цінник". Персонал завжди привітний, особлива подяка дівчатам Марині та Анні, які професійно знаються на товарах, що представлені у асортименті магазину. Завжди відвідую саме цей магазин, оскільки впевнений у супер-обслуговуванні.”
“Часто купуємо іграшки, дитячий посуд. Завжди привітний персонал, готовий прийти на допомогу.”
“Мені подобається цей медичний центр, тут працюють тямущі медики.”
“Відмінні працівники відмінно поацюють”
“Чистенько, гарненько, і все є!!! Бюджетно! Рекомендую!”
“Чудовий магазин)) Косметику купую і замовляю тільки тут)))”
“Класне место. Багато помад Катя любе там куплять прокладки.”
“Люблю магазин "Єва": цікавий асортимент, сприйнятні ціни, й головне - класні знижки!”
“Обожнюю саме ваш супермаркет у місті Суми, найбільш атмосферніший. Особливо відділ Кулінарії - дівчатка супер і піци смачні! Особлива дяка Юлії та Михайлині за щирість, турботу та любов до своєї справи! ❤️”
“Сьогодні знов відвідав цей заклад, дуже радий що повторно відкрились.В середині затишно та красиво, не зважаючи, що дитяча зона стала на багато більше та цікавіша, вона перестала заважати через те, що її відокремили від основного залу. Їжа сподобалась: паста насичена та не суха, сирники ніжні з лимонною ноткою як раніше, м'ясо соковите та дуже смачне. Обслуговання не погане та привітнє, є деякі недоліки але видно, що персонал старається і працує над помилками.Впевнений що у майбутнєму все стане тільки краще, тому обов'язково завітаю ще”
“Швидке, своєчасне, привітне обслуговування. Дякую. Приємно)”