Огляд каталогу
- 421 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 421 результатів
Перегляньте pharmacy у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 421 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 51,929 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобалося саме в цьому маркеті те, що великий асортимент товару. Тому що знайшла саме в тому кольорі товар в якому хотіла. І через це хочеться заходити кожного дня.”
“Супер. Всі дівчата доброзичливі та душевні. Все підкажуть. Супер. Я закохався .”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Фармацевт який мене обслуговував,най кращий ,завжди допоможе,прислухається,і приємно повертатись до цієї аптеки а головне до цього фармацевта.”
“Хочу висловити подяку колективу аптеки та зокрема завідувачці. Ніде не міг знайти ліки, підійшов до дівчаток, вони замовили для мене і вже наступного дня я зміг його забрати. Працюють швидко та професійно.”
“Працівники ввічливі, доброзичливі надають консультації та допомогу у виборі препаратів.”
“Ввічливий, уважний персонал. Гарний асортимент. Помірні ціни. Рекомендую!”
“Доступні ціни, часто нижчі ніж по місту. Широкий асортимент. Є термінал. Можна купити як тварин: папуг, гризунів, рибок, так і все необхідне для утримання цих та інших тварин. У залі є ветаптека. Зручне розташування біля зупинки та риночка, є парковка.”
“Все дуже сподобалось, починаючи від запису - закінчуючи прийомом в лікаря-офтальмолога. Дуже приємна людина, яка детально пояснила результати мого дослідження зору і дала рекомендації щодо подальшого лікування.”
“Купила шампунь по акції, задоволення незвичайне”
“Гарне обслуговування, приємний персонал, іноді бувають черги, але то не проблема бо є самокаса:)”
“Дуже дякую Олександру за консультацію і допомогою у виборі телефона. Дуже гарний спеціаліст. Все зробив в найкращому вигляді. Рекомендую!”
“Чудовий магазин із кваліфікованим та професійним персоналом. Завжди отримую консультації щодо різних товарів, особливо приємно бачити широкий асортимент ароматів. У магазині завжди чисто, дотримане правило "товар-цінник". Персонал завжди привітний, особлива подяка дівчатам Марині та Анні, які професійно знаються на товарах, що представлені у асортименті магазину. Завжди відвідую саме цей магазин, оскільки впевнений у супер-обслуговуванні.”
“Часто купуємо іграшки, дитячий посуд. Завжди привітний персонал, готовий прийти на допомогу.”
“Мені подобається цей медичний центр, тут працюють тямущі медики.”
“Відмінні працівники відмінно поацюють”
“Дякую усім працівникам вашої аптеки,що завжди умієте допомогти не тільки ліками ще і порадою.Дякую, за вашу відповідальність,професіоналізм та відданість обраній справі,яка є вагомим внеском у здоров'я нації.Аптека ,,Копійка''найкраща,всім рекомендую.”
“Привітний персонал, гарний асортимент товарів. Все влаштовує”
“Чистенько, гарненько, і все є!!! Бюджетно! Рекомендую!”
“Чудовий магазин)) Косметику купую і замовляю тільки тут)))”
“Класне место. Багато помад Катя любе там куплять прокладки.”
“Люблю магазин "Єва": цікавий асортимент, сприйнятні ціни, й головне - класні знижки!”
“Продуктовий магазин з оригінальним дизайном, привітний персонал, великий вибір товарів (є морозиво на вагу, пиво на розлив, досить розвинений рибний відділ). Увечері не завжди є хліб.”
“Безліч товару, уважні продавці, зручний графік роботи, часті акції і знижки.”
“Обожнюю саме ваш супермаркет у місті Суми, найбільш атмосферніший. Особливо відділ Кулінарії - дівчатка супер і піци смачні! Особлива дяка Юлії та Михайлині за щирість, турботу та любов до своєї справи! ❤️”
“Чудові ціни та якісний одяг. Рекомендую!”
“Сьогодні знов відвідав цей заклад, дуже радий що повторно відкрились.В середині затишно та красиво, не зважаючи, що дитяча зона стала на багато більше та цікавіша, вона перестала заважати через те, що її відокремили від основного залу. Їжа сподобалась: паста насичена та не суха, сирники ніжні з лимонною ноткою як раніше, м'ясо соковите та дуже смачне. Обслуговання не погане та привітнє, є деякі недоліки але видно, що персонал старається і працує над помилками.Впевнений що у майбутнєму все стане тільки краще, тому обов'язково завітаю ще”
“У цьому закладі, вже 2 роки підписані декларації з терапевтом, і педіатром, дуже подобається професіоналізм, атмосфера і обслюговання, вдячна всім хто там працює, за такий підхід, а головне за класних лікарів)”
“Ціни відчутно нижчі, ніж в інших аптеках. Навіть начебто нижче, ніж в інших аптеках цієї мережі. Але низькі ціни приваблюють багато покупців, які створюють чергу :)”