Огляд каталогу
- 3,275 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 3275 результатів
Перегляньте store у Сумах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,275 результатів у Сумах. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 303,989 відгуків та оцінок.
“Звертався до "Автоальянс Суми" для ремонту мого Peugeot — залишився повністю задоволений! Роботу виконали якісно й у встановлені терміни. Окремо хочу подякувати консультанту Сергію — все чітко пояснив, допоміг розібратися з деталями ремонту, був завжди на зв’язку. Приємно мати справу з професіоналами. Рекомендую!”
“Замовлення прийшло швидко, усе свіже та акуратно запаковане. Суші смачні, рис добре тримає форму, риба свіжа. Дякую за якість!”
“Брали велосипед, торгувалися, ціну зробили нижче, ніж у інеті. Кілька разів приїжджали на обслуговування. Безкоштовно відрегулювали. Спасибі. Рекомендую”
“Рекомендую гарний магазин з якісним товаром та адекватними цінами, ще хочу відмітити уважних та професійних продавців”
“Брав у них металочерепицю на кришу.Хороший сервіс, все підказали і рассказалі.Заказ приїхав швидко і прямо до мене домой.Всем рекомендую, залишитеся задоволені!”
“Приємні ціни, дуже смачний та свіжий товар, привітний продавець))”
“Завжди будемо раді Вам допомогти.”
“Все, що шукав, допомогли знайти.”
“Відмінний сервіс, різноманітний вибір, лояльні ціни. Рекомендую цей магазин.”
“Дякую за поради в виготовленні кухні, мені все дуже сподобалося , хотілося б трішки дешевше))”
“Дякую, чоловікові дуже сподобалися чотки, в машині чудово виглядають!)))”
“Прекрасний персонал, відмінно проконсультували, підібрали відповідну косметику. Дуже задоволена, спасибо огромное!”
“Купили сайдинг і водосточку. Продукцією залишилися задоволені, ні у мене, ні у установників, питань щодо якості товару немає.”
“Був дуже задоволений обслуговуванням менеджера, а так само дуже суперський установки дверей !!!”
“Швидко привезли Бітумка, допомогли з монтажем криші.Спасібо величезна)”
“Нове місце з новим підходом до вибору сукні)”
“Дякую вам за вашу допомогу доброту.”
“Моя машина типу мотора, на якому не кожен художник хоче міняти ГРМ, рік тому був для мене випробуванням ето тому машина була для мене нова, мій перший дизелек ето, і був дуже засмучений, що все добре зроблено. Чекав майже місяць і майстер стояв над ним до завершення автосервісу тому що майстер ооооочень довго майстрував під капотом. А потім настала чергова зміна термінів, знайомі не просто обслуговували на цьому СТО порадили їхати туди. Хлопці швидко оцінили обсяг роботи та місце, щоб замовити потрібні запчастини. І ось, через кілька годин вже щасливого водія на улюбленому авто))))) До елітного сервісу хлопці ростуть звичайно більше, але як майстра своєї справи вони мене влаштовують на всі 100. Раджу всім сто просто!”
“Чудовий сервіс. Всім рекомендую”
“Гарний майстер, домовились в телефонному режимі. Я підвіз гаджет і він його за годину відремонтував. Ціна вийшла в 2 рази нижча ніж прогнозував. Тобто все по чесному. Щиро дякую.”
“Найскладніше, мабуть, працювати з дітьми: малечею, яка сама ще не особливо розуміє, що від неї вимагається і живе за власними бажаннями та потребами саме цієї миті. А нам (батькам) завжди так хочеться вхопити і залишити в пам'яті такі неповторні миті. І от завдяки майстерності, кропіткої, гарно продуманої роботи двох професіоналів (Дмитра та Олени) наша фотосесія маленької принцески-дзиги пройшла просто на одному диханні (хоча й тривала 2 дні). І, безумовно, перевершила всі наші очікування: від неймовірного калейдоскопу луків нашої доці, до різнобарв'я настроїв та гримасок. От і виходить, що банальний пошук фотографа в мережі Інтернет може привести до справжніх фахівців, людей своєї справи, які вміють працювати навіть із найменшими "клієнтами", і яким ми надзвичайно вдячні за злагоджену роботу, приємну атмосферу ну пам'ять (якісні фото), яка залишиться з нами)))”
“Гарна кава, є з різними смаками, ціни середні. Також є різні чаї, доволі смачні. Рекомендую, гарне та затишне місце. Оплату картою приймають доречі)”
“Вже не вперше обслуговуюсь на цьому сто, завжди тішить оперативність, якість та цінник. Зручно, що авторинок поруч.”
“Хлопці молодці. Розуміють, що роблять”